Doryca007

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Idelyn Beliema Expert Intim Mosakodó

Idelyn Beliema Expert Intim Mosakodó
2019. május 30.

Nekem is o valt be a legjobban! Igyekszem kuponnapokra, vagy akciok alkalmara idoziteni a beszerzeset, es akkor mar eleg barati az ara :) kellemes, enyhe illat, jo habzas, jol fertotlenit, teszi a dolgat. Miota ot hasznalom, sokkal kevesebbszer van gyulladasom, ami pedig inkabb az antibiotikumok, immunrendszer gyengules hatasara jon elo. Amikor elomereszkedik, akkor viszont hamar elbanik vele :D tobbszor ujravettem, es nem valnek meg tole :)

Idelyn Beliema Expert Intim Krém

Idelyn Beliema Expert Intim Krém
2019. május 30.

Az antibiotikum kurak hatasara en is kellemetlenul ertem magam odalent, bar szerencsere fertozesem nincs. Az elso kremezes alkalmaval megszuntette az ego erzest, diszkomfort. Habar nem olcso, de egeszsegpenztari kartyara is megvasarolhato, es sokaig eleg leszb🙃 mindenkinek ajanlom!

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum
2019. május 21.

Nemreg ota hasznalom, de eddig semmilyen yiha erzest nem okozott. Kicsit csiganyalkas jellegu zseles anyag, amitol kicsit vicces a felvitele :) par nap hasznalat utan azt vettem eszre, hogy pottyosodom tole, igy mivel nem hidratalt annyira, abbahagytam a hasznalatat. Azota szebb a borom. LRP termekkent, es mivel nem volt olcso, kesobb kap meg egy eselyt, de egyenlore nem egy liebling sajnos.