dorye

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Kallos KJMN Keratin Hajsampon Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos KJMN Keratin Hajsampon Keratinnal és Tejproteinnel
2020. május 18.

Használom egy ideje még félig van, nem is tudom, hogy milyen, nekem az illata nem annyira tetszik, nagyon folyós állag, nehezen habzik, átlagos sampon szerintem, semmit nem épít újra, én hennával festem a hajam és hajszínező sanponokkal néha, hátközépig érő vékonyszálú hajam van ami zsírosodik is gyorsan, de viszonylag jó állapotú, a vége kicsit szárazabb ezért vettem ezt a sampnt, hogy hátha. Nekem nem szárít, igaz hajpakolást teszek a hajvégekre, de talán a zsírosodást egy nappal kitolja. Frissen megmosva szép tőle a hajam, de ezt más sampon is garantálja. Közepes nekem.

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál
2020. május 18.

Nem rossz, de ügyeskednem kell vele, hogy ne legyen a felső szemhéjam tiszta maszat, ez néha idegesít. Viszont ha ezen túllépek, és látom a tükörben a szép hosszú pilláimat akkor mindig megbocsátok neki. Nekem tartós is, és nap közben nem kenődik sehova, ezt díjazom! Lemosni pedig könnyű, nem kell sokáig gyötörni. A keféje bumszli ez csak az egyetlen baja, egyébként szeretem, mert akciósan meg olcsó is!

Baba Habfürdő Lanolinos

Baba Habfürdő Lanolinos
2020. május 18.

Ehhez a habfürdőhöz mindig visszatérünk, még a kamillás és a tej és gyümölcs a kedvenc a családban! Sok habja van, engem nem szárít cseppet sem, az új dobozon pedig örömmel olvastam, hogy kivették a legcsúnyább összetevőket (lilial pl), így még nyugodtabb szívvel fürdök és fürdetem vele a gyerekeket is! Nagyon szeretjük és 100 éves a Baba! Mindenkèpp maximum csillag!