Doryen

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Volum' Express The Colossal Glam Black 36H Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express The Colossal Glam Black 36H Vízálló Szempillaspirál
2021. augusztus 12.

Az egyetlen szempillaspiral, ami nem pereg, nem maszatolodik, nincs panda-hatas, szerintem rendkivul tartos. Nyari melegekben, mikor omlik rolam a viz, es meg a szemhejam is izzad, akkor esetleg nehany ora utan egy-ket alig lathato morzsa tapad a felso szemhejamra, de a tobbihez viszonyitva ez semmi. Eleg neha leellenorizni egy kistukorben, en egyszer sem csalodtam. Mar a masodik tubust hasznalom el, nagyon szeretem, abszolut 5 csillag!
Eltavolitasahoz persze egy combos sminkeltavolito kell, de nekem az sem volt problema,a lenyeg,hogy talaltam vegre egy szempillaspiralt, ami valoban vizallo. Biztos ujraveszem! :)

Balea Glowing Moments Hajlakk

Balea Glowing Moments Hajlakk
2020. január 23.

Kipróbálásra vettem meg eleinte, szerettem volna egy kevésbé ragadós hajlakkot. Vékonyszálú a hajam, így még jobban összetapad, de ez a lakk abszolút újravevős számomra. Sok van benne, nem ragad, könnyen kifésülhető és még az illata is jó.
Tényleg érezhető a hozzáadott olaj. Szerintem megérdemli az 5 csillagot!

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál
2019. október 9.

Nekem borzalmas volt. Rengeteg festeket vesz fel, csak az volt 5 perc, mire lekapargattam a keferol a felesleget. Mindezt heteken keresztul. Ja, es nagyon folyt, pergett, mindenfele, pandanak csinos voltam.
Sajnos kuka :/