Doryyy

Regisztráció dátuma: 2015. március 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

WiseTree Naturals Feszesítő Testápoló (régi)

WiseTree Naturals Feszesítő Testápoló (régi)
2016. július 27.

Első alkalomnál tartok,így az első benyomásaimat tudom elmondani, nem a hatását. Szép flakon, kézreáll, olyan bizalomgerjesztő, hogy majd valami fincsi krém jön ki belőle, amitől hú, de szép lesz a bőröm. Ehelyett libafos jön ki belőle. Színre és állagra is. Nem túlzok. Odaputtyan a kezembe egy libafos zöld kence, aztán szépüljek tőle. A flakon kinézete alapján teljesen ellentétes a belőle kijövő tartalommal. Na, de a szaga is említésre méltó, mert illatnak semmiképpen sem lehet mondani. Annyira rossz, hogy piszkosul küzd az énem, hogy vajon lesz-e olyan szép a bőröm, hogy ezt megéri elviselni érte. Olyan, mint ami büdös, de citromos szaggal próbálták elnyomni. Némi lelkiismertfurdalásom is van, ahogy írom ezeket a sorokat, mert komolyan azt hiszem, hogy a kinézete alapján főleg, ez tuti romlott. Persze az összetevők alapján meg rendben lehet, mert tele van rakva zöldekkel.... A bőröm amúgy tapintásra rendben van, sőt tetszik is. Nem zsíros, és nem is csak olyan, hogy bekentem, aztán semmi. Este lefekvés előtt használva viszont tuti ki lennék tessékelve az ágyból a szaga miatt. Tényleg nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Igazából a hiúságom küzd a józan ésszel...még nem tudom melyik győz...
Másnap: nem hagy nyugodni. Nagyon tetszik a bőröm utána. Rugalmas, egészségesen feszes, nem húzódik. Szerintem minden nő ilyen bőrre vágyik. Csak büdös és nagyon csúnya a krém. :((((((

Apotheker Csipkebogyó Krém

Apotheker Csipkebogyó Krém
2016. június 29.

Amit korábban írt valaki, hogy darabok vannak benne. Szerintem csak akkor lehet, ha valaki nyitva felejti és elkezd kiszáradni. Amúgy klassz zselés állaga van, szerintem nulla illattal, persze érezni, hogy köze van a csipkebogyóhoz. Lehet, hogy a korábbi hozzászólások óta változtattak az illaton is. Amikor vettem, még nem voltam krémmániás, most megnézve az összetevőit dobtam egy hátast én is. Az arcra kenve amúgy azt érezni, mintha vizet kennék zselé állagban. Kellemes érzés. Ez viszont nem tartós napi egy használat esetén és hosszútávon nem vettem észre, hogy hidratálna.

Olivia Holt-tengeri Iszap Sampon

Olivia Holt-tengeri Iszap Sampon
2016. június 27.

Így kell vele hajat mosni, hogy ne nyavajogjon senki, hogy milyen zsíros lesz tőle a haja: Bevizezed a hajat, a szappannal felhabosítod (szuperjól habzik). Leöblíted. Na, ekkor érzed azt, hogy ugyehogymegmondtam, hogy milyen ...rossz. És akkor 1 tálba, mérőedénybe, ásványvizesüvegbe (ami van) teszel 1 liter vizet, abba 1 evőkanál almaecetet (nem kell több, elég hatásos így is). Ezzel először hajtőnél öblíted át a hajadat. Nem kell agyondörzsölni, csak úgy átmosni, aztán a többivel a hajvégek felé is. Kb. hátközépig érő hajhoz elég egy liter víz ilyenkor, úgyhogy nem kell semmi bonyolultra gondolni. Utána én egy gyors sima vízzel is átzuhanyoztam, hogy az ecetszag elmenjen. Utána alverde balzsamot tettem a hajamra a kifésülhetőség miatt. Teljesen szalonképes lett a fejem tőle. Látványra semmiben sem rosszabb, mint egy bármilyen más samponnal történő hajmosás után. Kipróbálva hosszú hajú lányomon, tüsi hajú páromon és a kb. 3-4 centis hajú fiamon. A fiúknak csak sima samponozás volt, ecetes öblítés nem. Ez napokkal ezelőtt történt, egyik sem panaszkodott azóta sem viszketésre. Amit nem tudok egyelőre felfogni, hogy nekik a sampon lemosása után miért nem volt olyan összetapadt zsíros érzésű, mint hosszú haj esetén. Azóta is teljesen normálisan néz ki a hajuk, nem viszket stb.