Dotty96

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revolution Pro New Neutral Luxe Shadow Palette

Revolution Pro New Neutral Luxe Shadow Palette
2019. november 19.

Már van egy Revolution palettám, a SophX, amivel nagyon meg vagyok elégedve, ezért is hezitáltam, hogy ezt is beszerezzem e mellé, de egyszerűen nem bírtam ki, és nem is bántam meg hogy megvettem. Csodálatosak a színek, szépen pigmentáltak, és könnyű velük dolgozni. Tökéletes a mindennapokra, de a csillogós színekkel gyönyörű alkalmi sminkek is készíthetőek.

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet
2019. október 3.

Az ecsetet nem is próbáltam használni, ezek szerintem csak viccből vannak benne, na de ettől eltekintve nagyon szeretem ezt a szemöldökformázó készletet. Általában csak a púdert használom magában, mert így is egész nap minden a helyén marad, de ha plusz biztosítékot szeretnék, akkor kicsit a waxba is belenyúlok. Szép a színe, nekem a sötétbarna van meg belőle, könnyű vele dolgozni, és nem maszatolódik el.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. október 3.

Már a másodszor vettem újra. Szerintem ez egy kiváló alapozó, elfedi a bőrhibáimat, nem fényesedik ki, nyáron sem izzadtam le. Nekem elég száraz bőröm van, de mindig kenek alá hidratáló krémet, és így tökéletesen működik. Próbáltam ecsettel is, de szerintem szivaccsal lehet a legszebb hatást elérni. Ha tényleg full coverage fedést szeretnék, akkor többet teszek az arcomra belőle, de akkor sem lesz az a mű, maszk hatású.