dottya

Regisztráció dátuma: 2017. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém
2020. február 8.

Rágógumi illata van, ami szerintem szörnyű. Könnyen beszívódik, nem fénylik, nem ragacsos és irritációt, pattanásokat sem okozott. Nem vettem észre ránctalanító hatást és hidratálásban sem az igazi. Nem rossz termék, de nem hiszem, hogy valaha újra fogom venni.

Nuxe Aquabella Bőrszépítő Hidratáló Emulzió Kombinált Bőrre

Nuxe Aquabella Bőrszépítő Hidratáló Emulzió Kombinált Bőrre
2020. február 8.

update: Újravettem, mert nagyon megszerettem :) Szépen rendbehozza a bőrömet, ha előjönnek valamilyen terméktől. Megérdemli az 5 csillagot :)

Csak néhány alkalommal használtam eddig. Szépen mattít, nyugtatja a gyulladt bőrt. Gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Hidratáló hatása nincs valami sok, ez inkább csak egy jó kis gyulladáscsökkentő szérum. Számomra nagy csalódás, mert kifejezetten hidratálókrémet szerettem volna vásárolni. Ennek ellenére mégsem tudom önmagában használni, különben húzódik a bőröm.

L'Oreal Paris Revitalift Filler [Ha] Éjszakai Krém

L'Oreal Paris Revitalift Filler [Ha] Éjszakai Krém
2019. október 18.

update: mégis újravettem, már több alkalommal. :$

Elkezdtek megjelenni az első ráncok az arcomon és olyan krémet kerestem, ami segít megelőzni még több ránc kialakulását illetve a meglévőket halványítja. Sok krémet kipróbáltam mielőtt ezt megvettem. A legtöbb ránctalanító pattanásokat okozott, de ez szerencsére nem, úgyhogy elhasználtam. kb. 2hónapig tartott. Bevallom őszintén nem tudom eldönteni, hogy újravegyem-e vagy sem. Parabént tartalmaz és az illata sem jön be, nagyon tolakodó.
Viszont a hatása valami csodálatos! Használat után olyan tőle a arcom, mintha kivasalták volna. Sminkelni is lehet rá, ami nekem számított, mert nappalra is használtam. :)

1 ÖSSZETEVŐ