dottya

Regisztráció dátuma: 2017. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Sansin Kéz és Testápoló Argán Olajjal

Sansin Kéz és Testápoló Argán Olajjal
2021. szeptember 17.

A mandulaolajos verziója nagyon jól bevált számomra, ezért próbáltam ki ezt is. Könnyen felszívódik, kellemes, púderes érzetet hagy maga után. Nem okoz sem irritációt sem pattanásokat. Sokat javított a szőrtelenítés után begyulladt bőrömön. Az illata kevésbé tetszik, mint a mandulás verziónak, olyan olcsó virágos-parfüm szag, de mivel nagyon hamar elillan, ezért egyáltalán nem zavaró. Ez a verzió, mintha egy kicsit gazdagabban hidratálna. Számomra mindkettő csodaszer.
A csomagolása viszont katasztrófa, a vége felé már nem lehet kinyomni a krémet a tubusból, több adagnyi marad a doboz széleiben. (Ilyenkor felvágom és kanállal átteszem egy kiürült hajpakolásos tégelybe.) Nem bánnám, ha lehetne pumpás helyett sima fejre állítható, nyomós csomagolásban is kapni.

Sundance Sensitiv Napozókrém LSF30

Sundance Sensitiv Napozókrém LSF30
2021. március 3.

Pozitív: Nagyon olcsó (a negyedébe kerül annak, amit általában használok), kiadós adag. Nem túl sűrű, tejes állagú krém, kellemes, enyhe illattal. Gyorsan felszívódik és száraz-púderes érzetűre szárad, nem ragacsos. Nem maszatol és nem hagy fehér réteget sem. Önmagában használva eleinte csillog, de amint megszárad matt lesz.

Negatív: Brutálisan szárít. Mindenképp érdemes alá valamilyen hidratálókrémet kenni, viszont ebben az esetben nehezebben szívódik be és tovább marad csillogós. Száraz vagy érzékeny bőrre szerintem nem épp az ideális választás.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej
2020. december 21.

Nekem ugyanez a glowing ritual, lótuszvirág illatú testápoló van meg, de nem ezek az összetevői, nincs benne paraben és egyéb összetevők sem egyeznek. Más verzióját viszont nem láttam feltöltve, ezért ide írom a véleményemet:
Tejes állagú, könnyen felszívódó krém, nem hagy maga után ragacsos érzést, szinte azonnal fel lehet rá öltözni. Az illata virág és tisztaság illat, nekem tetszik, nőies és relaxáló. Érzékeny bőrre, szőrtelenítés után vagy valamilyen bőrprobléma esetén (akár kiszáradás!) szerintem felejtős, mert nagyon tud irritálni. Minden napi használatra a bőr karbantartásához, hidratálásához viszont teljesen rendben van. Ár érték arányban elégedett vagyok vele.

1 ÖSSZETEVŐ