draculina

Regisztráció dátuma: 2017. április 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 9.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lush American Cream Pucér Tusfürdő

Lush American Cream Pucér Tusfürdő
2019. december 6.

Update: Kb 100x használtam, de pár kis darab megmaradt, azokat beleraktam egy üres flakonba, felöntöttem vízzel, felráztam, és úgy kitartott még kb egy hónapig. Szóval durván 130 használatra volt nekem elég, ami 26,5 Ft/fürdést jelent. Érdemes amúgy kisebb darabokra felvágni mert elég nagy és az elején kényelmetlen használni.

Csomagolásmentes tusfürdőt kerestem ami nem sima szappan és nem szárítja ki a bőrömet. Néhányszor használtam eddig és tényleg nem szárít, nem olyan mint egy szappan ami az összes zsírt leszedi a bőrről, de jól tisztít. Elég puha, én csak megdörzsölöm a tenyeremmel, megforgatom párszor és az elég egy fürdéshez mert ha végighúzom a bőrömön sok lejön belőle, csak pazarlás lenne.

Az ára kissé borsos, de állítólag 2-3 flakon tusfürdővel egyenlő egy tömb, strigulázom hányszor használom aztán ha elfogyott jelentkezek még 😀

Cultivator's Colors from Nature Hajfesték

Cultivator's Colors from Nature Hajfesték
2019. július 2.

Hol is kezdjem... Nagyon kiakadtam amikor megláttam hogy 4 külön zacskóba van csomagolva, ennyi felesleges csomagolást... Szerintem mindenki ki tud mérni magának konyhai mérleggel 25 vagy 50 g hajfestéket 🙄 Fekete színt vettem belőle, de elég rossz minőségű festék, csak egy picit sötétebb barna lett tőke a hajam, de nem fekete. Lehúzás.

Lush Jumping Juniper Szilárd Sampon

Lush Jumping Juniper Szilárd Sampon
2019. június 21.

Update: Lepontoztam egy csillagra. Tartós használat során ragacsos lett tőle a hajam ami az istenért nem jön ki pedig percekig öblítem. Elvileg 80 hajmosásra elég, gyakorlatilag kb. 40-50-re. Nagyon rossz, egyáltalán nem éri meg az árát. Az SLS meg szárít, viszket és korpás a fejbőröm.

A problémám ezzel a samponnal az SLS. Sokan érzékenyek rá, nem értem miért ebből kell készíteni a legtöbb sampont, vannak alternatívák. Kiszárítja a fejbőrt és egész nap vakarózok tőle ami gyorsabban zsírosítja a hajat. Amúgy egész jó sampon, tisztít, a hajamat legalább nem roncsolja. Aki érzékeny az SLS-re az kerülje a Lush samponokat.