Dragomir

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 11 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

I'm from Honey Mask

I'm from Honey Mask
2015. szeptember 25.

Egyszerűen imádom! Az egyik kedvenc maszkom. Szépen lehúzza a gyulladást az arcomról, már egy használat után is valamelyest halványít a pigmentfoltokon(gondolom a gyulladás csökkentő hatása miatt), és hihetelen hidratáló hatása van. Olyan pihi-puhi baba pofit csinál, amit legszívesebben egész nap csak tapogatnék! <3 :D

Balea Handkonzentrat (régi)

Balea Handkonzentrat (régi)
2015. szeptember 25.

A tökéletes kézápoló! A szárazságtól hámló, vöröslő, extrán irritált kézfejemet kb. 3 nap alatt rendbehozta, anélkül, hogy csípett volna. Best of krémem, mindenkinek csak ajánlani tudom! <3 Az ár - érték arányról meg már ne is beszéljünk, magasan lekörözi az összes terméket, amit idáig a kezemre használtam.
Egyetlen "hibája", hogy limitált kiadásként forgalmazza a DM, így csak kis ideig lehet kapni. Akik elfelejtettek belőle többet venni akkora, amikor már nem kapható ne keseredjenek el kb. november körül már újra kapható lesz! ;) Én már +4 tégellyel betankoltam otthonra, hogy ne érezzük majd a hiányát.^^

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm
2015. szeptember 23.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, kellően hidratál és a hatása is hosszanttartó. Nem is tudok dönteni, hogy Ő vagy a Carmex-e a jobb. Mindeketten a must have ajakápolóim közé tartoznak.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ