Best of Beauty 2019

Drazsi

Regisztráció dátuma: 2018. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Q10 Plus C Szemkörnyékápoló

Nivea Q10 Plus C Szemkörnyékápoló
2019. május 8.

A szemem alatti sötet karikák miatt vettem meg. Jó félévre elegendő volt a tubus, napi 2-szeri használattal. Nekem a csomagolása kifejezetten tetszik, mert nem kell belenyúlkálni. Könnyen adagolható.
Szebb lett a szemkörnyékem. Nem olyan nyúzott mint általában ( pedig elég keveset alszom ) . Simàbb, nem “gyűrött” és világosabb is lett. A karikákon látványosan segített.
Most vettem egy clinique-t akcióban, ami szintén ezt a problémát célozza meg. Ha elfogy visszatérek a niveához, mert szerintem nagyon hasonló az eredmény ( talán a nivea jobban hidratál ) de leginkább a kiszerelése miatt. Ez sokkal praktikusabb.

Ilcsi Rózsa Habkrém

Ilcsi Rózsa Habkrém
2019. május 8.

A kozmetikusomtól szereztem be. Imádom! Nagyon jó az állaga, az illatáért odavagyok. A T-vonalban zsíros a bőröm, a többi területen borzalmasan ki tud szárítani. Nah ez a krém ezt nem hagyja 😃 szépen összehúzza a pórusokat, nem tömíti el. Nem fénylik tőle az arcom. Erősen be szoktam masszírozni reggel és este. Sima és puha tőle az arcom.

Up: Hát.... puhának puha a bőröm, de valami történt és nem szívódik be egyáltalán. Abba is hagytam a használatát, valahogy a pórusaimnak is rosszat tett hosszú távon.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2019. május 8.

A Cerave géles lemosójával együtt rendeltem meg. Nekem bejött. Elég sűrű állagra, viszont jól el lehet dolgozni. Picit persze fénylik tőle a bőröm, de nem vészes. Nem irritált egyáltalán. A kiszerelése nagyon tetszik. Tubusos és pumpás 🙂 nem folyik, jól adagolható. 2 pumpálásnyit használok egyszerre. Jól hidratál, de nyárra azért más kell. Ez az őszi/téli időszakra nekem megfelel.
Up: Ahogy picit melegebb lett, 1-2 óra múlva sajnos nagyon fénylek tőle, de ugye ez nem zsíros bőrre való, szóval nem a termék hibája.