drde96

Regisztráció dátuma: 2019. július 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. július 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Curly Wurly Sampon

Lush Curly Wurly Sampon
2019. július 10.

Sötétbarna, vastag szálú, göndör hajam van ami hajlamos kiszáradásra és töredezésre. Fodrász általi frissítő hajvágást követően nagyon jól szinten lehet tartani vele a haj puhaságát és töredezésmentességét. A fejbőrömnek is jól esik a kókuszzsír, hetente 2x használom. Sokan nem szeretik, hogy kókuszdarabkák vannak benne, de nekem eddig egyszer sem okozott gondot kimosni.

Lush 9 to 5 Arctisztító

Lush 9 to 5 Arctisztító
2019. július 10.

Sminklemosónak használom vattakoronggal minden este 8 hónapja. Alapozót és szempillaspirált is eltávolít, (persze előtte langyos vízzel leöblítem az arcom, hogy a szempillaspirált feloldjam) nem szárítja ki a bőrt, de zsírossá sem teszi. A használatot követően langyos vízzel leöblítem az arcom és egy kis törlővel szárazra törlöm, de csak ritkán szokott folt keletkezni rajta, mert tényleg rendesen letisztítja a sminket. A flakonon javasolt használatot én nem ajánlom, nagyon rövid időn belül elfogyna és nekem nem is vált be, viszont vattakoronggal tökéletes. Ami pedig talán a legjobb, hogy nagyon sokáig elég!

Lush Honey Trap Ajakbalzsam

Lush Honey Trap Ajakbalzsam
2019. július 10.

Szerintem a világon nekem vannak a legcserepesebb ajkaim. Állandóan le kell huzogatni a száraz bőrt a számról, könnyen ki is sebesedik. Rávettem magam, hogy megvegyem ezt az egyébként nagyon drága (!) ajakápolót, mert sokan ajánlották és tényleg hatásos. Néha ajakradírt is szoktam előtte használni. Ha este, lefekvés előtt bekenem vele a szám, reggelre mintha kicserélték volna, de egyébként napközben, pár perc után is érzem a hatását. Ami piros pontot érdemel, hogy a sebes számat sem irritálja, pedig menta is van benne.