Dreamer19

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

BeYu Szemhéjpúder

BeYu Szemhéjpúder
2014. május 7.

Kettő van (volt) belőle. Egy közép-világos taupe szín, amit évekig használtam, és nemrég sajnos leejtettem, és kiesett a púder, széttört, szétszóródott. Nem néztem még, lehet-e ezt a színt kapni. És egy közép oliva zöld, kicsit melegbe hajló. Nagyon szerettem mind a kettőt. (a zöld még megvan). Jó állaguk van, puhák, jól lehet kezelni, feltenni, satírozni őket. Használok alapot mindig a szemfestékhez. Így tartósak. Csak jót tudok mondani róluk. Talán veszek többet. Az áruk sem túl vészes, főleg a minőséghez képest.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2014. március 19.

Megvoltam vele egy ideig, az eskuvomre is ezt hasznaltam (MAC Face & Body fole). De nekem nem mattitott elegge (meg szaraz idoben sem, es enyhen csomosodott, egyenetlen lett a nap folyaman. Mikor a Chanel poudre universelle-t megvettem, akkor volt hasonlitasi alapom, hogy az mennyivel jobb. Jobban mattit, mindig egyenletes marad, termeszetes hatasa van, es tenyleg semmi problemam vele. Szoval arra 5-ost adnek, erre pedig csak 3-as jar.

e.l.f. Szemhéjalapozó

e.l.f. Szemhéjalapozó
2014. március 18.

Én legelőször az Artdeco alapot használtam még évekkel ezelőtt, nem is ismertem mást. Bejött, de egy idő után eléggé beszáradt. Aztán interneten nézegetve (barátok segítségével) hozzájutottam a Lorac szemhéjalaphoz, ami tubusos. Elég drága, már nem emlékszem 30 dolcsi körül volt. De megérte. Másodikat is vettem, de valami ötlettől hajtva ugyanakkor rendeltem egy elf-et is. Hát mit ne mondjak. Tud ugyanannyit mint a drága Lorac, úgyhogy ezentúl csak ezt veszem. Nekem van néhány (kb 3) szemfestékem (az 50-ből, na ez csak sacc), amit semmi alap nem tart meg egész nap. De a többi még este 8-kor is jól néz ki a szememen. Akár Lorac-ot, akár elf-et használok. Ha tudom, hogy azokat használom, amik nem szuper tartósak, mindenképpen egy matt bőrszínű alap szemhéjpúdert teszek fel először (de ezt amúgy is szinte mindig), és mikor befejeztem a sminkelést egy ici-pici szilika port (coastal scents) teszek a szemhéjpúder fölé.
Ja, és még csak annyi, hogy nekem fedett és nagyon olajos szemhéjam van. Soha semmi nem marad meg rajta alap nélkül.

1 MÁRKA