dreammiyss

2060 pont

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

2060 pont

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Makeup Revolution Ultra Metals Go Utazó Ecsetek Szemre

Makeup Revolution Ultra Metals Go Utazó Ecsetek Szemre
2019. december 10.

A nyáron vásároltam őket Leedsben. Az egyszerű hétköznapokon is szeretem őket használni. Fél év elteltével sincs semmi hibájuk, őrzik az eredeti állapotukat, pedig kismilliónyi tisztításon mentek már át. Nem bántam meg, hogy megvettem őket!

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. december 10.

Barátnőm ajándéka volt Hollandiából, ő nagyon szereti, jó ideje használja, ezért is lepett meg eggyel. Ez az első Catrice termékem, mivel Romániában nem találkoztam eddig ezzel a márkával.
Az elején csipetnyit vonakodtam tőle a száraz bőröm miatt, mert féltem, hogyha mattra szárad lesznek majd mutatósan száraz részek az arcbőrömön, de csak a félelmemmel maradtam, hiszen semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Ezért már megérdemli a max *ot (,mert rengeteg más alapozónál ez nem így van, pedig azt hiszem ez elvárható egy alapozótól).
Egyébként a 020-as rose beige árnyalat van a birtokomban, ami egyenlőre sötét (főleg az esős Angliában), de majd ha kevéske napsugár érintkezik az arcbőrömmel biztosan passzolni fog!

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza
2019. december 10.

Miután egyik reggel a loreal szemöldökcerkám úgy döntött, hogy beragad és nem jön ki többé kénytelen voltam a tescoban beszerezni valamit ideiglenesen, amivel korrigálni tudom a szemöldököm, mert ha mást nem is, de ezt minden reggel, mielőtt kilépek az ajtón kényszeresen megteszem.
Végülis kifejezetten kellemes csalódás volt az árához képest, hiszen már az első nap után lepipálta a loreal szemöldökceruzát. Hihetetlenül pigmentált, könnyebb, rövidebb napokon egész a nap végéig hibátlanul fenn marad, hosszabb napokon talán rá férne kis igazítás, de ez nem tántorít el, hiszen tényleg meglepődtem hogy mennyire jó is ez a cerka azokhoz képest amiket eddig próbáltam.
Sajnos egyetlen dolog ami nem tetszik benne, hogy nem cruetly free (emiatt nem kapja meg a max csillagot), pedig biztosan újra megvenném ha az lenne, mivel mostanában tudatosabban próbálom megválogatni a termékeimet (, a tescoban meg sajnos nem sok a kínálat cf cuccokból).