drozsi

Regisztráció dátuma: 2014. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Arctisztító Tej

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Arctisztító Tej
2022. május 9.

Ha tejet hasznaltok, az mindig az arc tisztitas elso lepese legyen! Az nem jo ha “gyorsan beszivja a bor” ezt nem kell masszirozgatni csak lagyan kenni es teszi a dolgat fellazitja a piszkot! Ezutan mindenkepp kell egy masodik lemoso is pl micellas viz, tonik, vagy habzo lemsoo :) aki ezt zsirosnak erzi az jol erzi, de ha lemossa utana massal akkor nem marad zsiros filmreteg a borfeluleten. Csajok kezdjetek el tudatosan borapolozni ;)

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2022. május 6.

Nem kivontak, csak ujraformulaztak! Mar nincs benne alcohol, ami szuper! En ma vettem a Rossmanban 2490ft-ert… kivancsi vagyok milyen, paromnak vettem.

Rdel Young Never Seen Before Mascara

Rdel Young Never Seen Before Mascara
2022. május 6.

A termeket igen is gyartjak lehet kapni a rossmanban ezt es a vizallo tarsat is. En a vizallot probaltam ki, csak az nincs ide feltoltve ezert ehhez irok velemenyt. Ar ertek aranyban legjobb spiralom, nem maszatolodik egesz nap fent van viszont sminklemosasnal konnyen lejon. Szep dus pillakat csinal amolyan wow hatas.. egy hatranya van hamar beszarad napi hasznalat mellett egy honapig tudom csak hasznalni utana ujat veszek.. :) de higienia szempontjabol amugy se art surun cserelni a spiralokat