Best of Beauty 2019

Drusee

Regisztráció dátuma: 2012. május 31.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 31.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin
2019. április 2.

Épp ma jártam drogériában azzal a szándékkal, hogy újraveszem. 4 ezer felett volt az ára, akciósan 3600 Ft. Még nyáron vettem az enyém Németországban, nem akciósan az M betűs helyen az itthoni redukált ár alatt. Sok mindennel jártam már így. Nem az anyagiasság mondatja velem, de ezen mindig picit kiakadok.
Ugyan 4 csillagot adok, de ennyiért számomra nem éri már meg. Annyit nem tud. Kellemes rá sminkelni, nem zsírosít a T-zónában sem. Kb ennyi.

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal
2018. szeptember 9.

Egész megszerettem őt. Random választás volt, otthon szembesültem natúr mivoltával.. Éjszakára használom, mert a T-zónámnak nappalra nagyon sok lenne. Jól hidratál. A zsíros részeket nem zsírosítja, a szárazakat pedig szépen rendbe rakja. Kisimult bőrrel ébredek reggel. Nem mondom, hogy a krémek krémje, de szívesen használom. Nem várom, hogy fogyóban legyen és vehessek mást, de újravenni sem szeretném.

Isana Motion Protect Deo Roll-On

Isana Motion Protect Deo Roll-On
2018. május 16.

Nem vártam sokat az ára miatt sem. Elfelejtettem dezodort vinni utazásra és extra nem akartam rá költeni. Kár volt ezen spórolni. Nagyon jóindulattal elmegy, de ne rohangáljon az ember lánya télen sem. Este zuhany után és reggel is utánakentem, de nem járja így sem. Otthonra jó lesz, még télen sem elég hétköznapokra.

Up:jöttem lepontozni. Éjszaka büdös letem tőle reggelre, pedig melegem sem volt. Kuka.