Druszilla

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Trussardi Delicate Rose

Trussardi Delicate Rose
2014. augusztus 19.

Nehéz vétel volt, ugyanis aki ismer, tudja, hogy ki nem állhatom a rózsaillatot (nekem szag). Eredetileg a My Name-et szerettem volna megvenni, de utolsó pillanatban, némi férfiúi nyomásra ("túl púderes mamis") inkább ezt választottam. Hát az biztos, hogy a szemem előtt láttam a kidobott forintokat, előre fájt a szívem, de legyen...
De láss csodás, nagyon-nagyon megszerettem! Nemigen érzem benne a klasszikus, harsány, erőteljes, mamis rózsát. Inkább friss, üde, könnyed, nagyon nőies, nagyon kifinomult. Ezt a "kifinomult nőiességet" viszont nagyobb sugárban is jó lenne, ha érezni lehetne, mert elég közel marad a bőrhöz, nem adja azt a klasszikus kondenzcsíkot. Ne csak én tudjam, hogy ilyen szuper kellemes illatom van!!:)
Nem hiszem, hogy egy tini ezt tudná vagy szeretné hordani, igazán a fiatal hölgyeken áll a legjobban. Nem illik fesztiválhoz, partihoz, strandra vagy hasonló környezetbe. Ellenben munkába, randira, vagy csak egy kötöttpulcsis-pirosrúzsos-szaladgálós tavaszi napra tökéletes, csakúgy mint komolyabb programokra (pl. színház). Igazából ez az első olyan kifejezetten virágos parfümöm, amit szeretek viselni - hát, egyszer én is felnövök és megkomolyodok!:)

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő
2014. augusztus 19.

Valamennyire hidratál, de az illatát néha nagyon művinek érzem.

Maybelline Illegal Length Szempillaspirál Vízálló

Maybelline Illegal Length Szempillaspirál Vízálló
2014. augusztus 19.

Elég nehezen indult a kapcsolatunk, és azóta is döcögős, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Nem tudom, mi történt, de első alkalommal annyira viszketett tőle a szemem, hogy le kellett mosni. Nem tudom, hogy csak belekentem-e valamit (talán pont a spirált) vagy csak valami véletlen egybeesés volt egy allergiával (nem vagyok allergiás), de elég kellemetlen volt. Mindenesetre azóta ez nem ismétlődött meg. A legnagyobb gondom vele viszont megmaradt, mégpedig hogy tényleg iszonyatosan vízálló. Olyannyira, hogy nem tudom semmivel úgy leszedni, hogy a pilláimat ne cibálná meg rendesen. Mivel nem szeretném egy év múlva minden szempillámat elveszíteni, így napi használatra igazából alkalmatlan. Ettől függetlenül tényleg szépen hosszabbít, dúsítást ne is várjunk tőle (nem is ígéri, nem is arra van). Akinek ritkásak, vékony szálú, világosak a pillái, inkább ne ezt válassza, nem lesz valami nagy durranás. Amire nagyon bevált, azt a strandolós smink, ugyanis tényleg az egész napos napfény-izzadás-pancsolás sem tudta még csak el sem mozdítani a pilláimról. Amit még észrevettem, hogy a többivel ellentétben nagyon száraz spirál, nem tudom mennyit bír még beszáradás nélkül. Akinek kuszák a pillái, az se próbálkozzon vele, mert ki fogja hangsúlyozni (minthogy a kusza pillákat fogja meghosszabbítani). Pozitívum, hogy meglepően könnyed érzés a pillákon, nem nehezíti el.