drzhczk

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zara Women Oriental

Zara Women Oriental
2019. november 17.

nagyon különleges illata van, én nem tudnám semmihez hasonlítani, de kifejezetten kellemes. őszi-téli hónapokra tudom elképzelni, tartóssága közepes, nem tudom most milyen áron kapható, de táskába dobós parfümnek tökéletes. :)

Blanx Black Charcoal Fogfehéritő Fogkrém

Blanx Black Charcoal Fogfehéritő Fogkrém
2019. november 17.

nagy reményeket fűztem hozzá, mert régen amikor Blanx fogkrémet használtam, mindig megdicsérték, hogy milyen fehérek a fogaim.
az utóbbi időben sajnos egyre többször kávézom, így újra vásároltam ezt az új verziót.
egyelőre nem észlelek változást, negatívumként említendő viszont, hogy nehezen habzik, cserébe viszont már klasszikus tubusban kapható, így 100%-ban ki lehet fogyasztani (aki ismeri a régebbi tubust, tudja, hogy a végén már kész szenvedés kicsikarni belőle a pasztát :D).
3 csillagos, semmi extra, de jövök még update-el.

Lancôme La Vie Est Belle L'éclat EDP

Lancôme La Vie Est Belle L'éclat EDP
2019. szeptember 30.

nagyon örülök, hogy végre sikerült a LVEB kollekciónak egy olyan parfümöt kidobnia, ami amellett, hogy édes, nem tolakodó, nem vénlányos, és a végkifejlete különleges. furcsa, de valamiért a narancsos tic-tac jut róla eszembe! :) szeretem.

UPDATE: 1 év telt el amióta a véleményt írtam, de sajnos nagyon csalódott vagyok, mert pontosan úgy jártam ezzel is, mint az alapötletes LVEB-el. szinte hihetetlen, hogy csak a két szélsőség játszik, vagy nagyon jól működik, vagy borzasztóan.