dsophie88

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)
2016. május 28.

Hasonlóan mint lentebb, a tubus felénél kezdtem észrevenni, hogy kipattogok tőle, ráadásul szokatlan típusú kis pici pattanások jöttek elő.. Először azt hittem, allergia.
Pont azidőtájt mentem kozmetikushoz is, aki felvilágosított, hogy szerinte korpás szeborreás a bőröm és semmiféle olajat nem bír... Azóta biztos vagyok benne, hogy ezért reagált így rá a bőröm, mert én sem sajnáltam, kentem rendesen.
Hidratált, könnyed, szagtalan, szép inci, de rajtam sajnos nem működik.
(ráadásul rögtön rendeltem egy másikat amikor még jó volt minden, hát adhatom el... :D )
De nem húzom le egy csillagnál jobban, mert erről nem a krém tehet, hogy az én bőröm nem bírja. :)

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra
2016. május 28.

A DM boxban kaptam én is... Nagyon akartam szeretni, mert sok jó véleményt olvastam róla, kevés is kell belőle... A két napot bírta ez is, sajnos vékonyszálú a hajam, meg állig érő is, felkötni nem opció, így kénytelen vagyok két naponta mosni hétköznap.
A lényeg a lényeg, elkezdett korpásítani, nem is kicsit, szóval még próbálkozom azért, hátha mégsem ő (bár semmi mást nem használok!) aztán kuka lesz a vége :(

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2015. október 16.

A Rimmel Match perfection alapozóval együtt vettem glamour napokon.
Egyszer már volt ilyenem, akkor tetszett, gondoltam legyen akkor megint ez.
Érdekes, hogy alapozóból a második legvilágosabb kellett, míg ebből a 004-es Sandstormnak tetszett a legjobban a színe, ami a paletta sötétebbik felén van...
(003-as nem is volt, a 002 viszont nagyon világosnak tűnt )
Lényeg a lényeg, mindegy mi a száma, szuperül szerepel együtt az alapozóval, olyan babaarcot csináltak még nagyon keveset "felrakva" is, hogy mindenki megjegyezte.
Reggel 8 óta rajtam van, három körül majd újrapúderezek, de muszáj akkor sem lenne, de azért látom, hogy valamennyi "eltűnt" belőle. :)

2 ÖSSZETEVŐ