Dudoka77

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Shiseido Ginza EDP

Shiseido Ginza EDP
2021. november 15.

Amikor felfújtam, majdnem megsirattam a pénzt, amit ezért a parfümért kiadtam, ugyanis valósággal hátbavágott az a tömény, szirupos, szörpös édesség, ami elborított. Később lassan-lassan előjön az illatkompozíció összetettebb arculata, valamelyest kifinomultabbá, kicsit fűszeresebbé, lágyabbá válik, de így sem az én illatom. Ettől a márkától azért többet vártam egy sima, édes parfümnél, ami nálam tartósságát tekintve is elég rosszul teljesített. Elfújogatom éppen, mert amúgy egy snassz jóillat- élménynek elmegy, de ha már Japán, a Masaki Shiro sokkal bűbájosabb, éteribb.

Közben beugrott, mihez hasonlít! Egy az egyben Calvin Klein Euphoria.

Kneipp Entspannt Sein Szantálfa & Tonkabab Tusfürdő

Kneipp Entspannt Sein Szantálfa & Tonkabab Tusfürdő
2021. november 15.

Pompás illata van, keleties, füstölős, fűszeres finomság, parányi hintőporos beütéssel. A Tesori tusfürdői rendelkeznek hasonlóan mély, érzekekre ható illatokkal. Megfelelően habzik, igazán pazar érzés tusolni vele. Mégsem használom napi jelleggel SLS tartalma miatt. Ha ezt kivonnák belőle, hibátlan lenne. Így sajnos csak négyessel jutalmazhatom.

Ben & Anna Natúr Kézápoló Krém Avokádóolajjal

Ben & Anna Natúr Kézápoló Krém Avokádóolajjal
2021. november 11.

Életemben nem használtam ennyire vacak minőségű, de legalább jó drágán mért kézkrémet! Krémnek titulálni először is túlzás, lévén, hogy meglehetősen híg, folyós állagú, sárga, tejszerű valami. Erősen ügyelni kell, hogy amíg kimerem a tégelyből a kívánt mennyiséget, el ne cseppentsem az anyagot sehova. Tömény gyógynövényes illata van, ami szintén nem tetszik. Mialatt megpróbálom a bőrbe masszírozni, szó szerint lemorzsálódik a kezemről, amit soha nem tapasztaltam még egyetlen más kézkrémnél sem. A végeredmény nem sokban különbözik a "krémezés" előtti állapottól. Le vagyok nyűgözve, hogy a csomagolás újrahasznosítható, hurrá! Kár, hogy amit a csomagolás rejt, nem használható semmire. Senkinek nem ajánlom.