Dudoka77

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

My Hsin-Ni Hyaluron és Kék Alga Hidratáló Double Lifting Maszk

My Hsin-Ni Hyaluron és Kék Alga Hidratáló Double Lifting Maszk
2019. november 13.

Nagyon kedvelem az esténkénti lazító szertartás részeként bevetni a fátyolmaszkokat, de ez a termék nem hozta azt az eredményt, amit az ember elvárna egy viszonylag drága, értékes alkotóelemekkel bíró maszktól. Hűsítette és felpuhította a bőrömet, mint bármely más fátyolmaszk, de ezen kívül egyéb változást nem észleltem. Nyomtalanul felszívódott bármilyen látványos eredmény nélkül. Az illata sem győzött meg, kissé avasnak éreztem, noha nem volt közeli lejáratú termék. Semmiképp sem veszem újra.

Mysore Sandal Ájurvédikus Arcpakolás

Mysore Sandal Ájurvédikus Arcpakolás
2019. október 18.

Aki idegenkedik attól, hogy erős, átható illatú anyagokat kenjen az arcára, annak nagyon előnytelen lesz ez a termék a maga fűszeres, parfümös erejével, amely órákkal az eltávolítása után is érezhető. Nagyon sűrű textúrájú maszk, amely szó szerint keményre szárad a bőrön tíz perc után. Elég bizarr látványt nyújtottam a sárgásfehérre szikkadt, repedezett agyaggal az arcomon, de szerencsére lemosás után már nem a hónapok óta szomjazó föld képét idézte föl az ábrázatom. Az én bőrömet enyhén csípte, a száradás során kissé húzta, de lemosás után csak mérsékelten szárított, ami nyáridőben kifejezetten üdítőleg hatott, mert teljesen megtisztult, minden szennyeződéstől mentes, matt bőrérzetet nyújtott. Szerintem inkább a zsírosabb bőrűek lesznek elégedettek az összehúzó hatásával. Érdemes utána bevetni valami gazdag éjszakai krémet vagy arcolajat. A téli napokra én félretenném, de nyáron, az egész napos izzadás és fokozottabb faggyútermelés hónapjaiban igazán pezsdítőleg hat a megtisztító, mattító ereje. Nem egy hétköznapi termék, az biztos. Annak ajánlom, aki szereti a különlegességeket, kissé zsírosabb a bőre és ki van békülve a Kelet illatával.

Apivita Express Feszesítő Arcmaszk Méhpempővel

Apivita Express Feszesítő Arcmaszk Méhpempővel
2019. október 18.

Az esti lazító szertartás részeként próbáltam ki ezt a maszkot, melyet ultrahangos kozmetikai készülékkel masszíroztam be. Egy tasak 2-3 alkalomra elegendő. Dícséretére legyen mondva, hogy valóban feszes, rugalmas, életteli arcbőr maradt a használat után, bár hozzáteszem, hogy egyébként sincs megereszkedve a bőröm, és vélhetően az eredményhez a készülék is hozzátett. Hátránya viszont, hogy meglehetősen olajos, ragadós, tiszta vízzel nehezen megszüntethető érzetet hagy maga után. Az ajánlás szerint a hatóidő letelte után el kell távolítani a maradékot. Ahhoz képest, hogy az Apivita a természetes, organikus eredetű hatóanyagaira támaszkodik a vásárlók megnyerésének versenyében, ez az összetevőlista számomra nem elég tiszta ahhoz, hogy megmaradjak a márkánál, annál is inkább, mivel az eddig próbált termékeik elég halovány eredményt produkáltak. A rendelkezésre álló óriási kínálatban ennyi pénzért jobb összetevőjű, kellemesebb viselési érzetet nyújtó arcmaszkokat is találni.