Dudoka77

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajpakolás
2020. május 31.

A vásárlás után olvastam el az itteni véleményeket, ezért nem kis aggodalommal próbáltam ki a terméket. Számomra szerencsére jól működik. A fújós hajregeneráló balzsammal együtt használva határozottan javít a hajam állapotán, állagán. Továbbra is heti kétszer igényli a hajam a mosást, tehát nem tapasztaltam, hogy zsírosítana, viszont puhább állagú és fényesebb az eredmény a két termék együttes használata mellett. Szárítás és befésülés után jobb tartása van a frizurámnak, a hajvégek sprőd szárazsága és egyes szálak rakoncátlan ide-oda szállingózása ellen is bevált. Nekem a kiöblítéssel sem adódott problémám. Természetes, hogy más az érzet, mintha kezeletlenül marad a haj mosás után, de szerintem ez nem egyenlő a kimoshatatlannal. Az illatát is teljesen rendben valónak találom, így személyes tapasztalataim alapján nem érzek okot a lepontozásra. Mivel azonban az állagban és tartásban egyaránt kívánatos végeredmény mégis csak a fújós regeneráló párjával, valamint heti kétszeri enyhe kordában tartó vasalással együtt alkalmazva áll elő, az ötöst nem adom meg. :-)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. január 28.

Nekem nagyon bevált ez a hidratáló. Sűrű állaga ellenére könnyen beszívódó krém, ami csöppet sem zsírosít, sőt! Nem fénylik át a sminkem néhány órán belül, mint egyéb arckrémek használata mellett. Ha nincs különösebben izzadós napom, nincs is mit felitatnom a T-vonalamról. A hidratálása megfelelő, szépen terül rajta a smink. Tetszik az összetétele és a semleges illata; további előnye, hogy tubusos. Egészségesebb, szebb a bőrképem, amióta használom, s külön örülök, hogy mindezt konszolidált áron kínálják, visszafogott, csöppet sem felhajtásos csomagolásban. Minden évszakban kitűnő választás.

Chanel Chance EDT

Chanel Chance EDT
2019. december 6.

Ma találtam rá a szekrény mélyén egy eldugott zugban árválkodva. Ott ette a fene szegénykét évekig, mire eszembe jutott, hogy jééé, nekem van egy nagyon trendi parfümöm!! Fújogattam én szorgalmasan annak idején, mert (az ajándékozó iránti tiszteletből) nagyon szerettem volna szeretni, de olyannyira jellegtelennek és semmitmondónak találtam, hogy feladtam az igyekezetet. Azt kell mondjam, a sok év utáni újrapróbálkozás sem hozott áttörést: számomra épp olyan semmitmondó ma is, mint akkor volt. Nagyjából ugyanaz az érzés, mint amikor szappanos kézmosás után konstatálod, hogy jó illatú lett a kezed, aztán a következő másodpercben már meg is feledkezel róla. Tulajdonképpen magán viseli a mainstream minden tulajdonságát: felületes, jellegtelen, felejthető, színtelen, semmitmondó, minden mélységet nélkülöző valami, ami csak beszél, de nem mond semmit.