dudorka

Regisztráció dátuma: 2012. január 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Gel

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Gel
2021. május 23.

Ez volt az első hámlasztóm, nagyon kellemesnek éreztem a gél állagát, valahogy sokkal könnyebben kezelhetőbb, még vattakorong sem kell a felviteléhez. Eleinte csak heti párszor használtam az esti rutinban, aztán egy idő után szinte minden nap. Valóban kevesebb mitesszerem volt tőle, ha pedig rámjött a nyomkodás, sokkal jobban kibújtak tőle az idegesítő kis pacákok, mint eddig bármi mástól. Most épp mással kísérletezek (Cheer up, PC Resist Anti-Aging 2% BHA Peeling), de lehet, hogy még visszatérek hozzá, igazándiból a flakonban lévő mennyiség kb. 3 hónapig elég volt.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2021. május 23.

Több üveggel elhasználtam már, a hatása egyből érzékelhető volt, valahogy élettel telibb lett tőle az arcom, most is megrendelném, csak sajnos külföldről nem tudom. A skinsmarton kapható kis üvegcsét érdemes megvenni hozzá, mert így a nagy része a hűtőben várakozik az eredetiben üvegben, és nem romlik meg.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2021. május 23.

A PC Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser helyett kerestem olcsóbb, de hatásban hasonló alternatívát, és megtaláltam. A nagy kiszerelés hónapokig elég, úgy, hogy napi kétszer használom.