DuendePadme

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krave Beauty Matcha Hemp Hydrating Cleanser

Krave Beauty Matcha Hemp Hydrating Cleanser
2020. július 10.

UPDATE (2020.07.10): most fog elfogyni, közel fél év használat mellett is továbbra is szerelem termék. Biztosan rendszeres tagja lesz a rutinomnak, minden fillért megér az ára.

(2020.01.06)
Kb 1 hónapja napi rendszerességgel használom a lemosót, ez idő alatti tapasztalatokat osztom meg. Ha elfogy, update-elek.
Állag: sötét méz színe van a lemosónak (eddig színtelent használtam, így ez fura volt) a benne levő olajok miatt.
Az optimális mennyiség eltalálásával szenvedtem... ha túl kicsit nyomtam ki: nem volt jó, nem habzott kellően fel, éreztem, hogy kellene még. A túl sokat, akkor meg éreztem a bőrömön, hogy felesleges mennyiség megül. De végül rájöttem: a borsónál picit kisebb az ideális, tenyérben habosítom (nem foam cleanser, ne azt várjuk tőle), majd arcon kb 1 percig masszírozom lemosás előtt.
Tökéletes, nem irritál, megfelelően tisztít, védi a barrierr.

Neogen Day-Light Protection Sunscreen SPF50 / PA+++

Neogen Day-Light Protection Sunscreen SPF50 / PA+++
2020. február 6.

Gyönyörű csomagolás, premium termék. Nekem zsírosabb (de mégis vízhiányos) a bőröm, így tökéletesen akkor működik, ha csak tonikot használok alatta. Ha szérumot is, akkor már túlcsillogok. Nagyon jól működik, szeretem, egyelőre újravenni nem fogom (ez valami fétis nálam, hogy mindig új fényvédőt próbálok ki).

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2020. február 6.

2 hete használom, a pozitív vélemények hatására vettem meg (meg mert imádom a C-vitamint, igaz eddig szérum formájában használtam őket). Tetszik az, hogy sokáig eláll, nem kell hűtőben tárolni, nem fénylik ki tőle a bőröm, nem kell húszmillió terméket magamra pacsmagolni reggel, így a reggeli rutinom tényleg minimális: arcmosás, tonik, Neogen hidratáló fényvédőbe keverve ez -> perfect match! :) Bevallom, van, hogy több por kerül a fényvédőbe, igaz akkor a nap végére száraz lesz a bőröm, érzékeny területeken irritált (orrhajlat, szájvonal) lesz a bőröm, így tényleg csak egy csapott kanálnyit bír a bőröm. Mai napig szokott csípkedni, de ezt betudom az aszkorbinsavnak. Eddig a hatása tetszik, de visszajövök egy félév múlva update-lni.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ