DuendePadme

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krave Beauty Oat So Simple Water Cream

Krave Beauty Oat So Simple Water Cream
2019. október 30.

A márka és Liah Yoo rajongója vagyok, egyértelmű volt, hogy a megjelenés napján be is szereztem a krémet. Szerencsére vannak olyan Ebayes eladók, akiktől lehet rendelni addig, amíg Európába nem szállítanak közvetlenül. Tetszik a bőrápolási filozófiája (ld. Krave Beauty honlap - angol nyelven), így úgy voltam vele, hogy mit veszthetek egy sima egyszerű hidratáló krémmel...
Csomagolás: 80 ml tégely csurrig van töltve fehér krémmel. A tetőt lecsavarva megtaláljuk a barna spatulát is, amin egy lyuk is van, így nem kell kidobni, hanem akár kulcstartóra is tehetjük díszként (zseniális ötlet és környezettudatos is egyben).
Állag: na itt kicsit meglepődtem, hiszen ránézésre egy sűrű nehéz krémről van szó, féltem is, hogyan fog ez tetszeni a zsírosodásra hajlamos, vízhiányos bőrömnek. Ahogy a krém a bőrhöz ér, megváltozik az állaga, könnyed és vízes lesz, másodpercek alatt beszívja a bőröm, nem nehezít, egyáltalán nem csillog át (helye a rutinban reggel: arcmosás, toner, C vitamin szérum, Oat so Simple, fényvédő).

Összegzés: ennyire könnyed krémmel soha sem találkoztam még, amit ennyire szeretett volna a bőröm. Nemcsak télre tökéletes a rétegzős rutinban, hanem nyári meleg sem lehet az ellensége.

TIA'M Vita B3 Source

TIA'M Vita B3 Source
2019. október 30.

Korábban a TO niacinamide+zink cseppjeit használtam, azonban apró fekete miteszereket okozott, így nagyon megörültem ennek a terméknek. Mindjárt elhasználom az 1. üveggel, és imádom. Minden este használom, csodát tesz a kombinált, pattanásra hajlamos bőrömmel. Must have darab, biztos újraveszem.
Állaga: felkenés után kicsit ragacsos, de a hatása miatt megbocsájtom neki.

Jöttem update-elni: a véleményem változatlan már így a 2. üveg után, csodaszer, isteni termék a visszamaradt foltok halványítására (AHA mellett, de persze más napokon)

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2019. október 15.

Bőrtípus: hidegben dehidratációra hajlamos melegben kombinált, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Annyi jó hatása van az azelaic acidnak, annyira szerettem volna szeretni, de azon kívül, hogy szétszárította a bőröm, semmilyen hatása nem volt.
Nekem sajnos nem vált be.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ