Dumitutoj

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Hair Mask

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Hair Mask
2019. szeptember 16.

Bár nálam a top 1 az Isana egyik hajpakolása, egy ilyen is van itthon, mert ez is nagyon jó. Egyrészt az, hogy jók az összetevői, másrészt jót is tesz a hajjal. Használata után egyből érződik, hogy a hajszálak magukba szívtak valami jót, erősebbek, fényesebbek és simábbak, és sokkal jobban kezelhetőek is.
Nekem elég "önfejű" hajam van, se nem göndör, se nem sima, ha nem csinálnék vele semmit, olyan lenne, mint egy összegubancolódott drótkupac, de ezzel tudok neki fazont adni, és érzésre és látványra is sokkal jobb a hajam.

Dr. Konopka's Regeneráló Arcpakolás

Dr. Konopka's Regeneráló Arcpakolás
2019. szeptember 16.

Több okból is kedvelem ezt a maszkot:
-érezhetően jót tesz a bőrnek. Ebben az allergiás időszakban, mikor napi 100-150-szer fújom az orrom, és egy idő után az arcom bőre már olyan száraz, mint a homok, csak felkenem, pár percig rajta van, és utána egyből jobb a bőrömnek.
-nagy kiszerelésű, de még így sem drága, főleg, ha azt nézem, hogy milyen sokáig tart.

Ami nem tetszik rajta, az a csomagolása. Igazából olyan, mint amilyen 40 évvel ezelőtt a popsikenőcs volt... A kupakja is csúnya, olyan, mint egy anyacsavar, ráadásul kicsi is, így a tubus nagyon könnyen felborul.
Tudom, hogy a lényeg az, ami belül van, de azért lehetne egy kicsit tetszetősebb. :-)

Oriflame My Little Garden EDT

Oriflame My Little Garden EDT
2019. szeptember 6.

Nagyon jó illat, tényleg olyan, mintha egy tavaszi rét illatába szagolna bele az ember.

Viszont annyira gyenge, hogy hatot fújva is pillanatok alatt elillan. Azért ettől többet vártam.

1 MÁRKA