Dumitutoj

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Dentalux Mint Szájvíz

Dentalux Mint Szájvíz
2022. július 1.

Szájüregi afta miatt vettem meg, mert egyébként nem használok szájvizet, de ennek valami iszonyat borzalmas az íze!!!
Elsőre olyan volt, mintha autógumit égettek volna a számban, de emlékeztetett a nagymamám által használt Naftalinra is, amit a kabátjai zsebébe dugott a molyok ellen.
Kénytelen voltam utána még egyszer fogat mosni, hogy valahogy elnyomjam ezt a borzalmas ízt!

Dr. Chen Hair Revall Kapszula

Dr. Chen Hair Revall Kapszula
2021. szeptember 12.

Mikor reggelente, fésülküdés nélkül, csak simán végighúztam a kezem a hajamon, és rendre azt láttam, hogy a markomban egy csokornyi haj maradt, eléggé beparáztam, és elkezdtem utánanézni az okoknak és a lehetőségeknek.
Okkért a változó kort tudtam beazonosítani, a vele járó nagy hormonváltozásokkal, és hosszas kutakodás után ennél a kapszulánál állapodtam meg.
Most fog elfogyni az első doboz.

Én csak jó hatásairól tudok beszámolni, mert nálam semmilyen mellékhatásai nem voltak. Se gyomorfájás, se gyorsabb szőrnövekedés, semmi.
Viszont a hajam nagyon szép lett, és egyértelmű, hogy gyorsabban is nől. A vége nem töredezik, és a fejem tetején, ahol ritka volt, sokkal sűrűbb lett. Tehát amiért a vitamint megvettem, azt hozta is.
A bőröm is simább, főleg az arcomon, és most először fordult elő, hogy menzesz előtt nem jöttek ki rajtam pattanások.
A körmöm eddig is erős volt, ennél erősebb már ne legyen. :-)

Úgy gondolom, időnként fogok venni belőle egy dobozzal, és egy egy hónapig tartó kúrát végigcsinálok.

Yamuna Organic-Citromfüves Hidegen Sajtolt Növényi Szappan

Yamuna Organic-Citromfüves Hidegen Sajtolt Növényi Szappan
2020. június 14.

Az illata lehetne jobb vagy citromosabb, de amúgy jó kis szappan. Nem nyálkásodik hamar, és a bőrt sem szárítja ki.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ