Dumitutoj

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

For Your Beauty Bőrradírozó Szivacs

For Your Beauty Bőrradírozó Szivacs
2020. április 11.

Tetszik az illata, kellemes a tapintása (szerintem egyáltalán nem radíroz!), és jó vele zuhanyozni.
VISZONT: kb. két hét után azt vettem észre, hogy mintha kezdene szétmenni. Először csak egy elvékonyodás lett rajta, majd lyuk!, és onnantól kezdve minden használatkor egyre inkább darabjaira hullott. Pedig azt hittem, hogy megtaláltam a tuti fürdőszivacsot. De így nem fogom újravenni.

Olivia Garden Ceramic+Ion Nano Thermic Arany Körkefe

Olivia Garden Ceramic+Ion Nano Thermic Arany Körkefe
2020. április 8.

Megnyugodtam, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki negatívumot ír erről a körkeféről.
A keferésze nagyon szuper; nem tudom, mitől, de tényleg selymesebb, puhább és simább a hajam, ha ezzel szárítom be.
Viszont a nyele...! Valami borzalom! Értem én, hogy olyan anyagból akarták készíteni, amit stabilan meg lehet fogni és nem csúszkál az ember kezében, de nem hiszem el, hogy ennél jobbat nem találtak volna. Főleg ennyi pénzért. Nem tudom úgy szárítani a hajamat, hogy ne kerüljön oda pár hajszál. Ha viszont már ott van, olyan frankón rá tud tekeredni és tapadni, hogy legszívesebben földhöz vágnám az egész hajkefét...

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Hair Mask

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Hair Mask
2019. szeptember 16.

Bár nálam a top 1 az Isana egyik hajpakolása, egy ilyen is van itthon, mert ez is nagyon jó. Egyrészt az, hogy jók az összetevői, másrészt jót is tesz a hajjal. Használata után egyből érződik, hogy a hajszálak magukba szívtak valami jót, erősebbek, fényesebbek és simábbak, és sokkal jobban kezelhetőek is.
Nekem elég "önfejű" hajam van, se nem göndör, se nem sima, ha nem csinálnék vele semmit, olyan lenne, mint egy összegubancolódott drótkupac, de ezzel tudok neki fazont adni, és érzésre és látványra is sokkal jobb a hajam.

1 MÁRKA