dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Balea C-Vitaminos Szérum és Szövetmaszk

Balea C-Vitaminos Szérum és Szövetmaszk
2020. február 24.

Az idei télen C-vitamin csak maszkokon keresztül jutott az arcomra (no meg belülről is remélem...) Pedig egyik kedvenc összetevőm, de hát ugye, mindent nem lehet egyszerre. A konkurencia fátyolmaszkját csak egyszer volt lehetőségem próbálni, igazi futó kaland volt - mire fellángolhatott a szerelem, már nem lehetett beszerezni. Na de, miért jó a fórum? A csajok felhívták a figyelmem erre a maszkra, ami nagyon hasonló és izgalmas koncepciónak tűnt. Persze, kinek mi az izgalmas, de az aránylag szép összetevőlista és a C-vitamin az én érdeklődésem felkeltette. Maga a maszk elég nagy (végre!), talán egy kicsit nagyobb is, mint kellene. Szérum bőven van benne, én nem félreteszem, hanem még a kezemből feltapicskolom a már arcomon lévő maszkra a maradékot. Csak úgy itta a bőröm. A dupla szérum érdekes elgondolás, de abszolút működőképes. Szépen hidratálta a bőrömet (elsősorban ezen célból fátyolmaszkozom, és örülök, ha a maszk tartalmaz még valami extrát). Én elégedett vagyok, szeretnék is még többet belőle.

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2020. február 22.

Nagyon megszerettem! Könnyű dolgozni vele, nagyon krémes, szép fekete színe van. A hozzá tartozó ecset is nagyon jól használható. Az első tusom a drogériás konkurenciától volt, és nagyon szerettem azt is. Viszont sajnos mindkettő képes elmászkálni a szemem sarkában. Emiatt nem hiszem, hogy újra vásárolnám, keresem tovább az igazit. De egy próbát megér, mert nagyon jó áron van (főleg kuponos napokon), és mindenkinek más válik be. Sajnos nekem nem volt elég tartós.

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2020. február 19.

UP 2020.02.19.
Idővel sajnos nem szerettem meg. Nagyon szuper a színválaszték, szép nude, természetes színek, és nagyon krémes, jó illatú formula, de sajnos olyan szinten nem tartós, hogy nem szívesen nyúlok érte. Most februárban elkezdtem figyelni rá, hogy használjam, és örömmel tapasztaltam, hogy nem szárítja ki a számat. Egy munkanap simán 4-5 alkalommal újrakenem.

2019.07.23.
Ó micsoda kincs ez és milyen olcsón!
Fórumos csajok hatására vettem két árnyalatot, 13 Brave és 15 Fabulous. Ez utóbbit nagyon sikerült eltalálni, az előbbi sajnos kiderült, hogy mégsem az igazi. A dm-ben nagyon sokat próbálgattam, nehéz volt dönteni, mert az összes szín nagyon szép, és természetes, legalábbis az én bőrömön. Krémes ajakrúzs, megfelelően pigmentált. Étkezésekkel eltűnik, a tiszta vizet még elbírja, de túl nagy tartósság nem várható tőle.

2 MÁRKA