dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2020. augusztus 9.

Sok jót hallottam már az argánolaj hatásairól, de valahogy sosem vettem. Aztán a 2019-es KM dobozban találtam egyet. Örültem neki, de aztán csak félreraktam egy ideig. Egy csomó mindent még el kellett volna használnom előtte. Az első funkciója nálam a szempilla ápolás - sminkmaradvány eltávolítás lett, amikor elfogyott az erre használt ricinus olajom. Már pár hónapja így "üzemel", a többi lehetséges felhasználási módhoz még nem jutottam el. Pedig jó lenne, pl. hajammal kapcsolatban: Hajvégápolásra, hajpakoláshoz, hajnövekedés serkentésére, haj regenerációra stb. Csak az a baj, hogy olyan gyorsan zsírosodik a fejbőröm mindentől, hogy évekbe telik a bontott kis flakon hajápoló olajkeverék elhasználása - még most sem tartok a felénél sem, pedig már a km doboz érkezésekor is megvolt egy ideje. Szívesen kipróbálnám az argánolajat is erre a célra, de az egy másik üvegcse lesz, talán néhány év is eltelik addig... Arcápolóként olajok nálam csak télen jöhetnek szóba, max heti 1-2 alkalommal. Eddig még erre sem került sor, de ha kitart az üveg, vagy esetleg veszek újat, kipróbálom azt is, mennyire képes bababőrt varázsolni az arcomra. Ha sikerül, akkor ezekről is beszámolok majd, egy update alkalmával.
De a smink eltávolítás - szempilla ápolásról sem mondtam még két szónál többet. Velem sajnos előfordul, hogy sminklemosás után még a szempillák tövében látható a kontúr. Ilyenkor már nem szeretem a szemem dörzsölgetni, hanem egy-két cseppel egy fülpiszkálót körbeforgatok a szemem körül. Tökéletesen lehoz mindent, és a szmepilláim is ápolja. Persze nem csak olyankor használom, amikor még sminkmaradványos a szemem, csak feltétlenül el akartam mesélni, hogy erre is milyen jó szolgálatot tehet. A szempilláim egyébként szépek, erősek, a mindennapos sminkelés ellenére is. Különösebben nem vettem észre, hogy dúsítana, de van, akinél ilyen hatása is van. Néha teszek a szemöldökömre is, bár nem kifejezetten szeretném erősíteni, de az nem baj, ha megmarad a jelen állapotában - kellően dús, szép formájú, alig kell szedni.
A márka szerinem elég jó ár-érték arányú termékeket biztosít, ez is elég jól teljesít.

Beautybay The Collection Eyn Bright Matte 9 Colour Palette

Beautybay The Collection Eyn Bright Matte 9 Colour Palette
2020. augusztus 9.

Brutál pigmentált színek, cserébe minimálisan porol. Szeretem az extrém sminkeket, ez a paletta pedig tartalmaz mindent, ami elsőre kell: élénk, matt színeket, amivel igazán lehet vadulni. Óvatos ecsetkezeléssel nem feltétlenül lesz olyan élénk, de én kifejezetten a feltűnést keresem. 😉 Amióta megvan, csak még több matt színt akarok. 😅 Ára nagyon baráti szerintem a minőségét tekintve. Ez alapján nagyon ajánlom a Beautybayes palettákat, és ha valaki még imádja a színeket, mint én is, hát ezt véletlenül se hagyja ki! Ez a paletta megköveteli, hogy szárnyaljon a fantáziád, lépj ki a komfortzónádból, és kezdj alkotni!

Inglot O2M Breathable Lélegző Körömlakk

Inglot O2M Breathable Lélegző Körömlakk
2020. augusztus 9.

Egy málnapiros szín van a birtokomban, akciósan vettem, alig 1500 Ft-ért szerintem megéri az árát. Legjobban azt szeretem benne, hogy nagyon gyorsan szárad. Egy rétegben is van fedése, de cserébe gyorsan kopik, ezért én két réteget használok. Mindig alaplakkra kenem, és még így is tényleg nagyon gyorsan megszárad a második réteg is. Fedőlakkot teszek rá, esetenként nyomdázok is, így több rétegben lesz átlagos a tartóssága. Már nézegetem más színekben is, de nekem csak akciósan jöhet szóba.

2 MÁRKA