dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Revox Buzz Arctisztító Gél Mézzel és Citrommal

Revox Buzz Arctisztító Gél Mézzel és Citrommal
2024. március 1.

Nekem nem vált be, túlzottan gyengéd, túlzottan semmilyen. Mintha nem tisztítana megfelelően, persze ez lehet csak az érzet. Kombinált bőröm van, vízhiányos, T-vonalban zsírosodik picit, orromon mitesszerek. Ezzel azt hinném, nekem való termék, de valamiért nem működik. Az illata nem varázsolt el, de amúgy nem rossz. Amennyire szeretném, hogy az olajos lemosóknak legyen kis illata, ennél a terméknél annyira meglennék nélküle. Sminklemosásra nem alkalmas, double cleansing második lemosóként nem vált be. Úgyhogy reggelente próbálom elhasználni. Száraz bőrűeknek tudom elképzelni esetleg.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Contour Concealer

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Contour Concealer
2024. február 29.

Nem tudsz ez a korrektor, nagyon jó a fedése, jó a színválaszték, viszont egy picit száraz a formula az én ízlésemnek. Matt fedést ad. Leginkább fiatal és feszes, normál bőrön mutat jól, a zsírosabb bőrön könnyen megfolyik, szárazabb és érettebb bőrön pedig a ráncokba ül be tapasztalataim szerint. Szemhéjalapnak szintén normál bőrön vált be. Szóval sajnos nagyon nem multifunkcionális, viszont normál bőrrel nem kell tovább keresgélni az igazit, maximum az árnyalatot.

Pupa Made To Last Lip Duo

Pupa Made To Last Lip Duo
2024. február 29.

Lerobbanthatatlan. Legalábbis amíg nem állok neki enni, semmit nem tudok összekenni vele, senki arcán, száján, poháron nem hagy nyomot. Evés után azért óvatosan kell bánni vele... Több színem is van belőle, mindegyikkel elégedett vagyok, de simán lehet, hogy a termék kibontásától számítva romlik a minősége, esetleg hogy más szín nem hozza ugyanezt a hatást. Az átlátszó vége egy csodás ragyogást ad, ami után szerencsére nem húzza semmi a számat, és nem szárad ki. Ha nem használom, kicsit mattabb a végeredmény, és sokkal jobban igénybe veszi az ajkaimat. Esténként micellás vízzel gyaszitolom - balzsamos vagy olajos lemosó neki meg se kottyan. Én tuti nem gondolkodom másik folyékony rúzsban ezentúl, számomra mindent tud, amit elvárok.

1 ÖSSZETEVŐ

Asia Icoside Kockázat: