Best of Beauty 2019

dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Physicians Formula Rosé All Day Oil-Free Serum

Physicians Formula Rosé All Day Oil-Free Serum
2019. július 17.

Kellemes, rózsa illatú szérum, és... Kb ennyi. Szépen hidratál, jól terül, picike elég belőle. Különösebb hatást nem fedeztem fel. Primerként elmegy, de ennél volt már jobb primerem is, bár így nyárra ez pont elég. A folyékony állagú alapozóm megfelelően eldolgozható rajta. Ha hagyok elegendő időt a fényvédőnek beszívódni, akkor nem kukacosodik, de ha a fényvédő alá még teszek valamit akkor sajnos előfordul. Bár most a nyári reggeli rutinom elég alap (langyos vizes arcmosás + fényvédő), de ha mégis használok valami "extrát", akkor óvatosnak kell lennem az alapozó felvitelénél.
Szeretem nagyon az illatát is, a sok illatmentes termékem között ez az egyetlen finomság. Mondjuk az illatmentesség sem zavar, sőt tudjuk, hogy egészségesebb is, de ennyi néha belefér.

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2019. július 15.

Ez egy szuper hialuronsavas géles állagú szérum. Ennyi. Amit elvárunk, azt mind tudja, gyorsan beszívódik, jól hidratál, feltölt, nem ragad, jól szétteríthető könnyű formulában. Cserébe picit drága más, a piacon lévő hasonló termékekhez képest.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. július 15.

Egyelőre hidratálásra, nap utáni bőrnyugtatásra használtam. Ezt még nagy ritkán és nehezen de párom is elviseli, ha rá akarom kenni. Gyorsan beszívódó, géles formula, illatmentes, átlátszó. Az aloe vera is egy nagyon sok oldalú cucc, ki tudja, mi mindenre fogom még bevetni. Az eddigiekben nagyon jól működött.

1 MÁRKA