dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Bioderma Photoderm Kid Tej SPF50+

Bioderma Photoderm Kid Tej SPF50+
2022. május 20.

Update: Időközben valahogy sikerült megállapítanom, hogy összességében kényelmetlen volt az állaga. Megbízható, jól működik, ha valaki egy egyszerű naptejet keres, jó szívvel ajánlom, de én valahogy egy fokkal könnyebben kenhetőt szeretnék. Észrevettem, hogy az arcomon apró pattanások jönnek ki, amikor ezt használom, úgyhogy megmaradt testre. Nem szívta be teljesen a bőröm, sokáig maradt egy kényelmetlen réteg, fénylett, és nem mondanám vízállónak sem. Szerencse, hogy új év, új fényvédő. :) 2022.05.20.
Jó ár-érték aránya miatt testre próbáltam ki ezt a naptejet: szép összetevők, nagy mennyiség, megbízható márka viszonylag jó áron. Kékes színű, viszonylag híg állagú naptej, de mégis testes. Szépen el lehet kenni, bár kicsit körözni kell vele, de nyom nélkül, nem marad kék vagy fehér a bőr. Ki kell tapasztalni az optimális mennyiséget. Leginkább strandon használtam a nyáron, többszöri újrakenéssel a nap folyamán. Most a maradékot még elkenegetem arcra. Jövőre is ezt fogom venni, csak már valószínűleg tavasszal bevetem a dekoltázsomra, karomra, ami csak a ruha alól kibújik a jó idő beálltával. Nekem nagyon bevált, szerintem megéri beruházni rá. 2021. november 30.

Yves Rocher Tusfürdő Koncentrátum - Olíva

Yves Rocher Tusfürdő Koncentrátum - Olíva
2022. május 3.

KM boxos szerzeményem nekem is. Szeretem ezt a tusfürdőt, egy nyomásnyi elég a teljes testemre, könnyen felhabzik, nem szárít. Kis kiszerelés, és mégis sokáig elég. Az illata nem sok, nem tolakodó, nem marad meg sokáig.

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2022. május 3.

UPDATE:
Sajnos egy idő után folyamatosan a szemem alatt kötött ki. Sajnálom, szép szempillákat csinált, de pár hétnyi - max két hónapnyi használatra drága. Legalább a vizes időszakot kibírta volna, de talán túl száraz lett az állaga, nem tudom. Pedig rácsavartam mindig rendesen. 2022.05.03.

Ősszel be kellett szereznem megint egy vízálló spirált: ahogy egyre hidegebb lett, és egyre nyirkosabb az időjárás, annál fontosabb volt, hogy akár biciklizés után ne valami szétcsinált szajhaként állítsak be a teljesen lefolyt sminkemmel pl. munkába, színházba, mindenfelé. Random vétel volt, jó áron kapható, és szeretem a márka termékeit, miért ne alapon ezt vettem le a polcról. Sokat nem vártam, évi egy vízálló spirál vásárlással azért nem tudhatok nagy tapasztalatokat a hátam mögött, de eddig nem igazán sikerült olyat venni, ami túl sokat tudna: általában befeketítik a pilláimat, és ennyi. Ez a spirál viszont szépen göndöríti, hosszítja őket, kétszer visszanézek a tükörbe megnézni magam. Nem lesz nagyon extra, de pont jó. Vízállónak pedig vízálló tényleg, esténként olajos vagy balzsamos lemosóval távolítom el, majd ha még szükséges, micellás vizet használok. Végre! 2022.01.24.

1 ÖSSZETEVŐ