dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2021. június 11.

Hosszú ideje tesztelgetem, más micellás vizekkel felváltva kerestem a tökéletest, de újra meg újra ide jutottam. Sajnos minden más micellás víz irritálja a szemem, és nem is megfelelően hatékony. Nem értem, hogy hogy lehet ez, hogy nem tudja senki utánozni... Mondanám, hogy drága, de őszintén szólva nekem megéri, hogy kíméletesen és hatékonyan tisztít. Igyekszem akcióba beszerezni, és akkor nem fáj annyira. :)

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2021. június 11.

Tavasszal bontottam, de mostanában kezdtem el jobban használni. Akkoriban kicsit kevésnek éreztem, most viszont nagyon jó. Szuperül hidratál, esténként és napközben is használom, és szépen helyrehozza még a legdehidratáltabb állapot után is. Semmi illat, alig érzem a számon.

ColourPop Grandeur Szemhéjpúder Paletta

ColourPop Grandeur Szemhéjpúder Paletta
2021. április 29.

Képekről nem annyira, de élőben annál inkább megfogott ez a paletta. Már nem ez az első a Colourpopnál, ami ezt eljátssza velem. Húzza az agyam, mozgatja a fantáziám, végül beadom a derekam... Hát így jártam. Elvileg meleg barnák, de szerintem egészen neutrálisak, vagy lehet, hogy csak nem olyan telítettek a színek, nem tudom. Viszont nagyon jók a barnák mélyítővonalba, szépek, természetesek, jól pigmentáltak. A jobb alsó színt nem sikerült értelmezzem, az én szemhéjamon nem működött túl jól. De a csillámos matt színek amúgy sem a kedvenceim. A középső glitter rajtam kifejezetten hidegbe hajló arany, nagyon fémes színe van, egészen pici darabos (a márka más glitterjeihez képest). A fényes színek pedig hozzák a szokásos minőséget a márkától. A bal alsó egészen meglepett, olyan megfoghatatlan színű, természetes, barnás-mályvás, nem is tudom. Annyira nem izgalmas ez a paletta, így nem fogom megtartani, de bátran ajánlom, ha valaki kicsi izgalomra vágyik a természetesebb színeken belül.

1 ÖSSZETEVŐ