dundee91

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. március 18.

Végre megtaláltam a tökéletes tust! Itteni vélemények alapján szereztem be. Sosem sikerült eddig tökéletes szép vonalat húznom, ezzel elsőre ment! Újraveszem ha elfogy bár rengeteg, sokáig elég!!

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2016. március 18.

Mostanában nem igazán véleményeztem semmit, de 2 termék miatt muszáj volt belépnem!Egyik ez a CSODA! csupa nagy betűvel. Tág pórusú zsírosodásra hajlamos bőröm van. NAgyon sokféle alapozót kipróbáltam már többek között : supracolor, double wear, vichy dermablend. Mindegyiknek volt valami kis hibája. De ennek Semmi!!! vékony rétegben felviszem, a tág pórusaimnál körkörös mozdulatokkal és szépen fedi azokat. Az orromon kijött egy értágulat amit semmivel nem tudtam tartósan lefedni. Ő erre is képes. egész nap fenn van, nem kopik, nem fényesedik! ÁLOMALAPOZÓ!!!

Red Cherry Műszempilla

Red Cherry Műszempilla
2015. július 24.

Valóban könnyed viselet, de online rendelni vétek. Nem adja vissza képen az eredetit. Sokkal brutálisabb élőben... :(

4 ÖSSZETEVŐ

Nem szabályos INCI név. Sjanos nem lehet tudni, hogy mit takar valójában az elnevezés.

Nem szabályos INCI név. Önbarnítókban használt összetevő keverék, ami segíti a bőr melanin termelését. Összetevői:Butylene Glycol, Acetyl-L-Tyrosine, Hydrolyzed Vegetable Protein,Adenosin Triphosphate, Riboflavin B-2