dundicat

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ziaja Kakaóvajas Testspray

Ziaja Kakaóvajas Testspray
2020. február 5.

Szolizáshoz használom, talán segít egy kicsit, de nekem nem tűnt fel igazán, hogy jobban barnulnék, mint korábban. Azért adok mégis 3 csillagot, mert nem hagyja kiszáradni a bőrömet, és isteni illata van. Pattanásokat is okoz nálam sajnos :( a vállamon és az arcomon is előbukkantak a használatától, így ott már csak néhanapján használom. Ez azért szomi, mert pont az arcom nem akar barnulni rendesen. Azért elhasználom, de tutira nem veszem újra.

Balea Spülung Intensivpflege

Balea Spülung Intensivpflege
2020. február 2.

Sokáig használtam ennek a családnak a hajmaszkját, amit imádtam, sajnos azt nemrégiben beszüntették, így nagy kelletlenül megvettem ezt, hátha ez is hozza azt a hatást. Az összetevőit összehasonlítva majdnem hajszál pontosan ugyan az, egyetlen dolog hianyzik ebből, ami abban volt. Az állaga nem annyira maszkos, kicsit lágyabb. Balzsamként bevált, so so, jó sokat használok belőle, de így is kitart sokáig, a hajam puha lesz és nem zsírosodik jobban a szokásosnál. Sajnos hiába hagyom a hajamon 20 percet, a maszkot nem tudja überelni, szóval még mindig sírok az után, de egy kicsit enyhíti a hiányérzetem, mert az illata legalábbis pont ugyan olyan. Nekem az első nap után elveszti a hajam a kezdeti puhaságát, így nem adhatok rá 5*-ot, igazából 3,5re értékelném, de ilyen nincs, emiatt kapja a 3-at.

Bano Körömvirág Krém

Bano Körömvirág Krém
2020. január 12.

Irtó sokáig elég, és végtelen felhasználási módja van. Ha van csúnya, gyulladt pattanásom akkor bekenem éjszakára, nagyon sokat segít mindig. A kiszáradt ajkaimra is simán rákenem, nekem ez jobban bevált mint az ajakápolók. Kis sebeket is ezzel kenem, barátomnak az anyajegy műtét utáni hegre is tudtuk használni. Egyszóval mindenre jó az égvilágon, ajánlatos egyet a szekrényben tartani, százszor jobb mint sok más körömvirág tartalmú krém.