dundicat

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Clinique Blushing Blush Pirosító

Clinique Blushing Blush Pirosító
2020. november 5.

Nekem kissé csalódást okozott ez a termék. Ez az első drágább pirosítóm és arra számítottam, hogy sokkal tartósabb lesz. A precious posy árnyalatot használom, viszonylag sokat felteszek belőle, de így is alig fogy, ez viszont egy nagy pozitívum (lenne, ha szeretném a terméket). A színe egyébként szép, természetes, hidegebb rózsaszín. Sajnos a gyors kopással engem elveszített, így bár ezt elhasználom, de egész biztosan nem veszem majd újra.

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál
2020. szeptember 14.

Eddig sosem vettem minőségi spirált, mindig a dm 3000 ft körüli vonalon mozogtam, azonban nyáron kontaktlencsére cseréltem a szemüvegem, ami nagyon nem passzolt a drogériás spiráljaimmal. Korábban nem nagyon vettem észre, de az úgymond tartósabb termékek is peregnek, kenődnek, belemennek a szemembe, ez nagyon zavaró és fájó érzés kontaktlencse viselésekor. Kis kutatómunka után választottam ezt a clinique spirált, olyat kerestem, amihez nem kell olajos lemosó, mégis nagyon-nagyon tartós. Bejött! Tényleg totál tartós, minimálisan sem pereg. Szerintem szép pillákat eredményez, semmi túl extra hatás, ez hozzám tökéletesen passzol. A lemosást kellett kikísérletezni, nekem a lentebb is említett meleg vizes csipkedés nem tetszett, fájt utána a szemem, mert túl sok víz meg spiráldarabka belemosódott. Mostanra azt a módszert szeretem, hogy egyszerű (balea-aloe vera) habzó arclemosóval megdörzsölöm a pillákat, ez csodálatosan lehozza, az arcomon szokott maradni kevés fekete darabka, de onnan már sokkal könnyebb lemosni. A kefe fejét kimondottan szeretem, hogy ilyen kis pirinyó, nekem könnyű vele a festés, és maga a festék is teljesen renben van. Amúgy legalább egy ezressel drágább mint itt írják (legalábbis a douglas-ban). Ha a fürdőkádban szoktatok arcot mosni (mint én), akkor jobb felkészülni, hogy egyből ki kell mosni a kádat mert durván rá tud száradni a festék, mert egészen egyben marad lemosás után is.

Alterra Aloe Vera Éjszakai Krém

Alterra Aloe Vera Éjszakai Krém
2020. augusztus 17.

Egy nagyon egyszerű, szép összetevős éjszakai arckrém ez. Nekem eléggé bejön, mert nem leszek tőle pattanásos, nyáron, a hőségben is nyugodtan használhatom, ami kész csoda, mert ilyenkor mindentől kipattog az arcom. A hidratálása okés, semmi extra, nekem éppen elég, mert nincs száraz vagy vízhiányos bőröm. Reggelre csodálatosan beszívja az arcom, semmi zsíros, nehéz érzés. Kb 3-4 hónapig kitart mindennapos használat mellett. Ezekkel együtt, és mert ilyen olcsó+könnyen beszerezhető jár neki a maximális pontszám. ud:+pont, hogy a nátha utáni sebesre fújt orrom konkrétan az összes eddigi arckrémem csípte, de ez egyáltalán nem. Ezzel annyira belopta magát a szívembe, hogy szerintem nem is nagyon fog eszembe jutni másik krémet használni jódarabig.