Best of Beauty 2019

dundicat

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher So Elixir Purple EDP

Yves Rocher So Elixir Purple EDP
2019. május 18.

Ajándékba küldték, de ez lett a kedvencem! Édes virágos, cseppet sem a fanyar citrus kategória. De egyáltalán nem gejl, és tényleg ez az az univerzális parfüm, amit szívesen viselek napközben vagy esti programon egyaránt. Teljesen tartós, simán velem marad nap végéig. Nagy szerelem kezdete ez:)

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal
2019. május 18.

Az én börömön csakis a legszárazabb részeken vált be. Az orrom mindig nagyon szárz, ott csodát is tesz, szépen hidratál és megszünteti a hámló csúnyaságokat. Ellenben az orcáimon, államom, meg úgy mindenhol máshol tök zsíros a bőröm. Ha véletlenül odakerül, akkor garantált másnapra egy fájó, gyulladt pattanás. Csak száraz bőrre tudom ajánlani! Én szeretem az illatát, egszerű gyógyszertárban kevert krémekhez hasonlít.

alverde Augen-Make-up Entferner mit Bachblüten

alverde Augen-Make-up Entferner mit Bachblüten
2019. április 21.

Összeségében nagyon szeretem, de nem adhatok neki túl jó jegyet, mivel a sminklemosás nem igazán megy neki. Az összetevői olyannyira szépek, hogy százszor szívesebben használom mégis ezt, mint amikkel korábban találkoztam. Szerintem nincs azzal baj, hogy krémes, és engem egyáltalán nem csíp, pedig néha nagyon rossz minőségű, sebes tud lenni a bőröm. Plusz pont az illatáért. Én konkrétan rákenem a szememre/szemöldökömre, és vattakoronggal letörlöm, ez vált be a legjobban, és igaz, fáradságos munkával de igy szépen lehoz mindent. Nekem picit sem csípi a szemem. Valóban hagy egy réteget az arcomon, ami kb hidratálásnak is beillik, de egyébként sima vízzel le is tudom mosni.