dundicat

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2022. április 28.

Újabban elkezdtem az arcomra használni, és nagyon megszerettem :) Az benne a legjobb, hogy utazáskor nem kell külön kézkrém/arckrém/testápoló, mert ez minden egyben, tényleg szuperül beválik. Könnyen leszek pattanásos az arcomon, szóval eléggé örülök, ha egy krém működik nálam, arról nem is beszélve, hogy az ára is baráti és beszerezni is könnyű :)

Clinique High Impact Vízálló Szempillaspirál

Clinique High Impact Vízálló Szempillaspirál
2021. december 5.

Most látom itt, hogy már nem gyártják:( szerencsére még notinoról tudtam rendelni belőle, de nagyon szomi vagyok, szeretem eléggé, mert tényleg szuper tartós. Szolid kis pillákat lehet vele varázsolni, igazán természetes hatása van. Nekem extrém érzékenyek a szemeim, nagy fényerőnél óriási monitoron dolgozom kontaktlencsében, ezt a próbatétel nagyjából az összes eddigi spirál elbukta, ez viszont marha jól állja a sarat. Nagyon remélem, hogy előáll ehelyett valamivel a clinique, annyira szerettem!

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+
2021. december 5.

A sokadik fényvédő, amit használok az arcomon, és bár nem ez a legjobb finish tekintetében mégis fél éve nem nyúltam máshoz. Nekem egy darab pattanást nem okozott annak ellenére, hogy csillog az arcom miután felkenem, pedig a fényvédőktől rendszeresen kipattog a fejem. Az van ezzel, hogy kezdő rutinosoknak semmiképp sem ajánlom, mert lehet egy életre elmegy a kedvük a fényvédelemtől, de akinek elege van a méregdrága, alkohollal telepakolt krémekből, annak ez biztosan szerelem lesz. Egyedül a koffeint tűri meg nekem maga alatt, álmomban se mernék C szérummal próbálkozni (max ha van egy órám, hogy beszívja reggel a fejem, mielőtt felkerül a fényvédő). Nekem mivel inkább zsíros a bőröm nem kell reggel a hidratáló, szóval mosás, koffein, majd ez a cucc, és aztán csillogok mint a fene, meg fehérít is kicsit, szóval erre kerül egy nagyon mattító alapozó (vagy bb krém púderrel is be szokott válni, csak az kevésbé tartós). Ez így nálam klasszul működik, tök szép vele a bőröm, botrányosan olcsó, nincs benne alkohol és nem folyik ki tőle a szemem se. Most, hogy ezt így összegeztem, fel is emelem a csillagokat maxra, mert igazából tényleg nagyon szeretem:)