durczi

Regisztráció dátuma: 2010. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. július 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2011. szeptember 30.

Esténként használom csak, mert valóban elég ragacsos, viszont remekül karbantartja a kezem érzékeny bőrét. Újabban az illatmentes kozmetikumokat keresem, úgyhogy nekem kifejezetten jó hír volt, hogy ennek is van ilyen változata.

Johnson's Baby Oil Chamomile

Johnson's Baby Oil Chamomile
2011. szeptember 30.

Én eddig csak baba-témában használtam, a fülkagyló és a hajlatok tisztítására, és ezen a téren bevált, hamar felpuhítja az eltávolítandó rétegeket. Testápolóként még nem vetettem be, de a véleményeket olvasva ki fogom próbálni.

Nivea Baby Kímélő Babasampon Kamillával

Nivea Baby Kímélő Babasampon Kamillával
2011. szeptember 30.

A kislányom első samponja. Kevés elég belőle, jól tisztít, és könnyű utána kifésülni a puha babahajat. Valószínűleg csípni sem csíp, bár erről nem tudok első kézből nyilatkozni. :) Az illatát is kellemesnek találom, bár nem az a megszokott babakozmetikum-illat, hanem a kamillára igyekszik hasonlítani. Nekünk összességében bevált.

47 ÖSSZETEVŐ

Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone ti|eo|eu|szil EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Dimethicone származék, mely abőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktívanyag.Caprylic / Capric Triglyceride-el együttABIL®Care85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerintO/W emulziójúkozmetikumokban olyanszilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes... tovább >>

PEG-75 Stearate ti EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Methyl Phenylbutanol i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott