DushaX

Regisztráció dátuma: 2020. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

GHD Platinum + Professzionális Styler Good Hair Day

GHD Platinum + Professzionális Styler Good Hair Day
2022. február 11.

Annyira nincs szivem lehuzni… Par honapja ismerkedunk, eddig sajnos nem tul sok sikerrel. A legnagyobb problemam, hogy egyszeruen nem tartosak se a hullamok, se az egyenesseg. Azt megjegyeznem, eleg hosszu es vekonyszalu hajam van. Probalkoztam/ probalkozok kulonbozo hovedokkel, hajlakkokkal, es bizom abban, hogy megtalalom azokat a termekeket amikkel tartos marad, de ez igy jelenleg hatalmas csalodas, foleg ennyi penzert.

Wild Mint Fresh Dezodor

Wild Mint Fresh Dezodor
2022. február 11.

Nagyon orulok, hogy ratalaltam. A koncepcio, a tok, az utantolto, a kornyezettudatossag, az osszetevok egyszeruen hibatlanok.

3 apro eszrevetelem van: azert nem teljesen tokeletes az izzadas elleni vedelme, inkabb 90%-osnak mondanam (ami ilyen osszetevok nellett szerintem fantasztikus!)
Felvitelkor kocsit morzsolodik, potyog. Lehet erdemesebb lenne az ujjakkal bemasszirozni, ha pedig ugy visszuk fel mint a klasszikus deot, ne csavarjuk nagyon ki.
Illetve nekem hagy a ruhakon feher foltot, deo nyomot, de egy kis ovatossaggal elkerulheto.

Ezek ellenere, biztosan ujra fogom vasarolni, es hu maradok hozza, hiszen velemenyem szerint egy ilyen innovativ es kornyezettudatos marka abszolut megerdemli a huseget, ezen felul magat a termeket is szupernek talalom, es szeretnem, ha minnel tobb ember megismerne!

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50
2022. január 23.

Azt hittemn nekem ö lesz a nagy Ö, es megsem :D normal/szaraz böröm van, megis sokkal kenyelmesebb viselelet a vilagoskek Resist- telen is- (föleg igy, a többlepcsös rutinomban). Ettöl független nem fogom lepontozni, mert szuperul hidratal, abszolut hordhato, komfortban nincs hiany, tele van minden joval, nem kukacosodik. Erdemes a Deluxe kiszerelest probakepp megvasarolni, ugy lesz egy jo viszonytasi alap. Elkepesztö, mennyire megeri az arat szinte az összes PC termek, de leginkabb a fenyvedökben, a formulazasokban erzi az ember, hogy na ez igen, ez nem Ordinary kategoria (amit szinten szeretünk..:))
Egy negatívumot tudok mondani, valamiért irritálja a szemem. Nem csípi, nem könnyezek, de elég kellemetlen.