dyna

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
2021. augusztus 15.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, és az eddigi vélemények alapján a használatának is ennek megfelelő óvatossággal kezdtem hozzá. Az első napon csak langyos vizes arclemosás után kentem fel, egy kis mennyiségben. A bőrömön pillanatokon belül felszívódott, kifejezett szép bőrképet eredményezett, az SPF 50-es fényvédőknél gyakori zsíros vagy fénylő hatás nélkül. Sminkelni gond nélkül lehetett rá. A második napon már felkentem a fényvédelemhez elegendő mennyiségű terméket, majd sminkeltem szokás szerint, semmilyen problémát nem okozott. A következő napokon egyre több (és különböző márkájú) terméket használtam előtte (arclemosó, szérumok, hidratáló) majd a szokásos smink (primer, alapozó...) azonban egyik termékkel sem okozott sem pergést, sem morzsolódást. Furcsa, hogy egy termék miért és hogyan tud ennyire ellentétesen viselkedni különböző bőrtípusokon; nálam szép bőrképet eredményezett, gyorsan felszívódott, nem veszett összes a sminkkel.
Viszont, most teszteltem, csak önmagában (aláhidratálva), smink nélkül, és sajnos én is tapasztaltam a pergést...Valószínűleg a smink erősen közrejátszott - a primer, a púder vagy a fixáló- hogy az arcomon maradt. Mindezek fényében csak közepesre tudom értékelni.

Sundance Napvédő Stift Gyermekeknek F50+

Sundance Napvédő Stift Gyermekeknek F50+
2015. július 16.

Kifejezetten praktikusnak tartom a kiszerelését, a legkisebb táskába is belefér. Sportolás közben nagyon könnyen használható, amikor nem kell a teljes testfelületet bekenni, csak a kritikus ( orr, arc, váll) pontokat. Teljesen vízálló, nagyon jó védelmet biztosít. A sárga színe csak a felkenés pillanatáig tart, utána beleolvad a bőr színébe, észre sem lehet venni.

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2015. január 29.

Ez az a paletta, ami mellett a többi szemfestékem elő sem veszem. A színei tökéletesen illenek a zöld szememhez, ennél jobban összeválogatott színű palettám még nem volt. Minden árnyalatot használok belőle, nagyon jól variálhatók a színek. Néhány árnyalat csillámai kissé hullanak (amíg felhordom), de a primerrel a szememen tökéletesen fenn maradnak egész nap. Apró hibája ellenére nélkülözhetetlenné vált számomra.

7 ÖSSZETEVŐ

Boswellia Carteri (Frankincense) Oil i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

A hibiszkuszvirág húsos kelyhéből nyert piros színű kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.Antioxidáns tulajdonsággal bír,éstámogatja a kollagén és elasztin szálak épségének megőrzését. Javítja a bőrhám vízmegkötő képességét szabályozó anyagok megtartását a bőrben, például a hyaluronsav kiürülését is fékezi.