dyna

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Sundance Napvédő Stift Gyermekeknek F50+

Sundance Napvédő Stift Gyermekeknek F50+
2015. július 16.

Kifejezetten praktikusnak tartom a kiszerelését, a legkisebb táskába is belefér. Sportolás közben nagyon könnyen használható, amikor nem kell a teljes testfelületet bekenni, csak a kritikus ( orr, arc, váll) pontokat. Teljesen vízálló, nagyon jó védelmet biztosít. A sárga színe csak a felkenés pillanatáig tart, utána beleolvad a bőr színébe, észre sem lehet venni.

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2015. január 29.

Ez az a paletta, ami mellett a többi szemfestékem elő sem veszem. A színei tökéletesen illenek a zöld szememhez, ennél jobban összeválogatott színű palettám még nem volt. Minden árnyalatot használok belőle, nagyon jól variálhatók a színek. Néhány árnyalat csillámai kissé hullanak (amíg felhordom), de a primerrel a szememen tökéletesen fenn maradnak egész nap. Apró hibája ellenére nélkülözhetetlenné vált számomra.

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2015. január 8.

Még soha nem volt Avon smink termékem, de a pozitív vélemények hatására megrendeltem a Stone Taupes árnyalatot. A festék selymes, nem porzik és jól pigmentált, a paletta összes színe jól használható. Őszintén, eddig azért nem vettem Avon terméket, mert inkább alsó, mint középkategóriásnak gondoltam őket, de ez a termék meggyőzött.

7 ÖSSZETEVŐ

Boswellia Carteri (Frankincense) Oil i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

A hibiszkuszvirág húsos kelyhéből nyert piros színű kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.Antioxidáns tulajdonsággal bír,éstámogatja a kollagén és elasztin szálak épségének megőrzését. Javítja a bőrhám vízmegkötő képességét szabályozó anyagok megtartását a bőrben, például a hyaluronsav kiürülését is fékezi.