Best of Beauty 2019

dynah13

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019
2019. június 12.
(!)

En is tesztelesre kaptam a termeket, es nagyon orulok, hogy kiprobalhattam! Az arcom felettebb boldog ezutan a kis tavaszi kenyezteto kura utan, sokkal puhabb es ragyogobb :) Meg a kozmetikusom is megjegyezte!

A csomagolas, a design mar alapbol csillagos 5-os, annyira gyonyoru, hogy orom volt ranezi! Az ampullas kiszereles is rendben volt, problema nelkul ki tudtam szedni es kibontnai oket, pedig azert eleg ugyetlen szoktam lenni.

Nekem mindegyik ampulla kellemes erzes volt, igaz, volt 1-2, ami nehany percig ragacsos erzest nyujtott, de ha picit vartam, akkor elmult, es tudtam folytatni a kis rutinomat :)
Nem igazan tudom megmondani, hogy volt-e kedvencem, talan a Hydra Plust tudnam kiemelni, bar az en borom imadja az ilyesmit :)

Szoval en nagyon pozitiv velemennyel vagyok a termekrol, szuper kis kenyeztetes az ember borenek :)

Love Beauty and Planet Testradír Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testradír Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. április 11.

Meg csak egyszer hasznaltam, de nagyon pozitiv a tapasztalatom! Kellemes a texturaja, jol radiroz, es finom puha lesz utana a borom :) Nem irrital, nem serti fel a borom, es az illata is isteni! Engem meggyozott :)

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2019. március 15.

Hosszu kekesfekete korszak utan elhataroztam, hogy kell egy uj hajszin, es elkezdtem hajszinezoket nezegetni, de mind a standard szineket sorakoztatta fel, amig ra nem talaltam erre a csodara :) Eloszor a vadszilva szinun akadt meg a szemem, es annyira belelkesultem, hog meg is vettem :D Szep lilas beutese van, nagyon szepen lehet kenni, siman befedte a mar kikopott de meg kekesfekete arnyalatu hajam, kellemes illata van, es tartos is. A melle adott balzsam pedig maga a fonyeremeny, imadja a hajam :)
Nagyon regota szinezem a hajam, de mindig csak szinezo volt rajta, vannak mar osz hajszalaim, de meg szerencsere elfedi. Velemenyem szerint a legjobb drogerias hajszinezo, rengeteg valaszthato szinnel. Azota mar kiprobaltam a feketecseresznye szint is, az is nagyon bevalt. De szemezek meg a mogyoros csokival is (bar lehet, hogy ennek csak a neve fogott meg, nem a szine? :D). 5*, a legjobb!