dynah13

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Head & Shoulders Refreshing Tea Tree Korpásodás Elleni Sampon

Head & Shoulders Refreshing Tea Tree Korpásodás Elleni Sampon
2020. január 22.

Szornyu ez a sampon.. a korpat sem szuntette meg, es annyira zsiros lett tole a hajam, hogy nem akartam elhinni. Tobbet art, mint hasznal.
Mielott elkezdtem hasznalni, heti 1x mostam hajat (igaz, hetvegere mar nem volt friss, de azert vallalhatatlan sem, ha pedig mentem valahova, ahol jol akartam kinezni, akkor kimostam :) ), ezzel meg mar kb a heti 2 is kevesnek bizonyult. Egy ideig azt hittem, csak a hideg, a sapka es a tel hatasa, de nem, ennek a samponnak koszonhetem :(
Szoval nem hasznalom tovabb, es ennek hala most mar tobb problemara kell megoldast talalnom :(

Das Gesunde Plus Teafaolaj

Das Gesunde Plus Teafaolaj
2020. január 9.

Ar-ertek aranyban a legjobb teafaolaj szerintem!
Altalaban pattanasok ellen hasznalok arcra (csakis higitva, micellas vizes vattapamacsra csepegtetek 1-2 cseppet, azzal torlom at az arcom, vagy a pattanasos helyeket) heti 1-2x vagy amikor szukseges. Amikor elkezdtem, mintha par napig tobb pattim lett volna, de azota gyonyoru szepen kezeli oket, alapdarab nalam a furdoszobaban :)
Hasznaltam mar koromre is, es gombas labra is bevalt, illetve ki fogom probalni, h cseppentek a samponomba is, remelem az is mukodik :)
Nekem igy is 5*, nagyon szeretem es a dm-ben nagyon olcso is!

Coconutoil Cosmetics Ajakradír és Ajakápoló Balzsam

Coconutoil Cosmetics Ajakradír és Ajakápoló Balzsam
2019. december 21.

A Csak a Mentes vasarban vettem, 1500 Ft volt akciosan a 2, gondoltam kiprobalom :)
Soha nem hasznaltam elotte ajakradirt, kivancsi voltam. Hat, fura. Fahejas, kicsit csipi a szamat, de ez normalis, hiszen igy fejti ki duzzaszto hatasat. Ritkan hasznalom, kb heti 1x, de meg vagyok bele elegedve.
Az ajakbalzsamot is szeretem, hideg szeles idoben tobbszor kell hasznalni, de nekem segit. Eloszor picit szaritott, de aztan mar csak hidratalt. Kellemes ize van, gyorsan beszivodik. Hidegben megdermed, olyankor az ujjaimmal szoktam melegiteni kicsit korkoros mozdulatokat vegzek, alatta megolvad annyira, hogy mar tudok mit felkenni a szamra.
Szeretem :)