dynah13

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2019. március 15.

Hosszu kekesfekete korszak utan elhataroztam, hogy kell egy uj hajszin, es elkezdtem hajszinezoket nezegetni, de mind a standard szineket sorakoztatta fel, amig ra nem talaltam erre a csodara :) Eloszor a vadszilva szinun akadt meg a szemem, es annyira belelkesultem, hog meg is vettem :D Szep lilas beutese van, nagyon szepen lehet kenni, siman befedte a mar kikopott de meg kekesfekete arnyalatu hajam, kellemes illata van, es tartos is. A melle adott balzsam pedig maga a fonyeremeny, imadja a hajam :)
Nagyon regota szinezem a hajam, de mindig csak szinezo volt rajta, vannak mar osz hajszalaim, de meg szerencsere elfedi. Velemenyem szerint a legjobb drogerias hajszinezo, rengeteg valaszthato szinnel. Azota mar kiprobaltam a feketecseresznye szint is, az is nagyon bevalt. De szemezek meg a mogyoros csokival is (bar lehet, hogy ennek csak a neve fogott meg, nem a szine? :D). 5*, a legjobb!

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk
2019. március 15.

Nagy favoritjaim! Tobb szinem is van, akciosan jutottam hozza mindegyikhez, de szamomra nagyon megerte! Az ecsetet imadom, annyira szepen es precizen lehet vele dolgozni, hogy orom nezni :) Gyonyoru arnyalatok vannak, es a feketeje a legszuperebb fekete lakk, amit valaha probaltam! Pedig a feketevel alapbol nehezen banok, de miota ez megvan, szivesebben kiserletezgetek :)

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk
2019. március 15.

Szeretem a L'Oreal lakkokat, jo a fedesuk, gyonyoruek a szineik es tartosak is. Nalam alap, hogy 2 reteget kenek fel, 1ben szinte egyik lakk sem fed elegge, a 2 reteggel pedig nagyon szep. Es tenyleg illatos :) Nekem a pici kiszerelesu lakkok jobban bejottek, de igazabol errol is csak jot tudok mondani, probaljatok ki batran :)
En a sargas kormoket nem tapasztaltam, de minden lakk ala fedolakkot hasznalok.