dynah13

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Janssen Brightening Face Freshener

Janssen Brightening Face Freshener
2020. augusztus 12.

A legjobb tonik! A kozmetikusom szerint is :D Frissit, hidratal, apol egyszerre, konnyen beszivodik, es johet utana a tobbi lepese a rutinnak. Reggel-este hasznalom arcra-nyakra-dekoltazsra, es igy is nagyon sokaig eleg. Csak ajanlani tudom mindenkinek :)

Janssen C Vitamin Szérum

Janssen C Vitamin Szérum
2020. augusztus 12.

A kozmetikusom ezt javasolta, amikor szerumot kertem tole, es igaza volt, hogy nagyon szuper! Konnyed allagu, gyorsan beszivodik, nem hagy ragacsos erzetet maga utan. Nyari idoszakban 2 naponta hasznalok ejszakai hidratalot is utana, de onmagaban is eleg.Isteni illata van, a hatasa tokeletes, megtelti elettel a bort. Jo erzes felkenni :) Csak ajanlani tudom, megeri az arat, mert nem is kell belole sok egyszerre.

Dermaflora Sensitive 0% Illatmentes Deo Roll-on

Dermaflora Sensitive 0% Illatmentes Deo Roll-on
2020. július 31.

En az arganolajosat hasznalom, de a paromnak vettem ilyet, neki ez az elso aluminiummentes deoja, es nagyon bevalt neki :) Egyszer veletlenul en is ebbol kentem magamra, fura volt, hogy nincs illata, de a hatasa termeszetesen ugyanolyan jo.
Mint az elottem szolok irjak, az aliminiummentes deoktol nem lehet elvarni ugyanazt a hatast, mint karos tarsaiktol, es mindenkinek egyeni dontese, hogy mit ken magara. Amikor parom elkezdte hasznalni, mondtam neki, hogy adjon par napot-1 hetet neki, mert ido kell a szervezetnek, amig kiuriti magabol azt a rengeteg mereganyagot, ami az evek alatt felhalmozodott. Igen, ezt bele kell kalkulalni a valtasnal. Neki peldaul nem volt intenziv izzadasa ez alatt az ido alatt sem, mint anno nekem, szoval kinek hogy. De en a dermaflora deoit nagyon jo szivvel ajanlom mindenkinek :)