dzsamilla

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris False Lash Superstar X Fiber Szempillaspirál

L'Oreal Paris False Lash Superstar X Fiber Szempillaspirál
2019. május 1.

Vegyesek az érzéseim. Egyszer már újravettem, így nyilván nem egy rossz spirál, de olyan, mintha "hisztis" lenne. Néha nincs kedve engedelmeskedni, de ha együttműködik, akkor tényleg gyönyörű pillákat varázsol. Sietős reggelekre egyáltalán nem ajánlom, mert elég körülményes és odafigyelős a használata, főleg az elején. Ha nem vagyunk óvatosak, igénytelenül vastag lesz a festékréteg és kisebb-nagyobb csomókba összetapasztja a pillákat.
Az 1-es számú egy teljesen átlagos spirál, ez inkább szétválaszt, de a "wow" hatást a 2-es adja, és ebben vannak azok a pici kis szálacskák, amik szépen dúsítanak és hosszabbítanak, majd ha úgy tartja kedvük, napközben néha le-lepotyognak...de nem mindig, csak a rosszabb napjaikon...ki érti ezt?!
Mások is írták már, de tényleg nem szabad megvárni amíg az első réteg megszárad, hanem azonnal utánaküldeni a másodikat, úgy lesz a jó! Egyébként nekem nem kenődik se le, se fel, és Bioderma micellás vízzel simán lejön. Akciósan ajánlom, a teljes árát én sajnálnám rá.

Rimmel Scandaleyes Reloaded Extreme Black Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Reloaded Extreme Black Szempillaspirál
2019. március 31.

Hát ez a spirál valami borzalom! :D Nagyon akciós volt, én meg nem tudtam ott hagyni, de konkrétan semmire nem jó! Tudom, hogy újonnan minden spirál a kelleténél több festéket vesz fel, de ez még hetekkel később se csinál mást, csak durván összeragasztja a pilláimat, a keféje használhatatlan, furán összecsomósodik rajta a cucc és kontrollálhatatlanul kenődik mindenhova. A festék maga semmi extra, napközben nem folyik le, de hajlamos peregni. Utálnám csak így kidobni, úgyhogy elhasználom egy másik spirálkefével, de senkinek nem ajánlom!

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black
2019. január 14.

Csak azért vettem meg, mert valami nevetséges összegre volt leárazva, és a vélemények alapján sokkal rosszabbra számítottam. Eleinte szenvedtem vele rendesen, mert iszonyú sok festéket vett fel a kefe, de pár hét után összebarátkoztunk.
A három ígért hatásból egyértelműen a hosszításban remekel, de abban nagyon. Dúsítást nem igazán tapasztaltam, ráadásul hajlamos összetapasztani a pillákat, ezért ügyeskedni kell vele. Őszintén szólva soha nem értettem, egy szempillaspirál fizikailag hogyan lehetne képes az ívelésre, ezért ezt a funkciót nem is értékelném. Intenzív színe van, nem kenődik, nem potyog, rajtam simán kibír 10-12 órát probléma nélkül, ugyanakkor könnyű lemosni. Az argánolaj hatását nem tudom megítélni, de ártani nem árthat. :)
Teljes áron biztos nem venném újra, de azért nem olyan borzalmas spirál ez. 3,5-et adnék ha lehetne, de felfelé kerekítve legyen most 4 csillag.