dzsamilla

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Hylamide Booster Low-Molecular HA

Hylamide Booster Low-Molecular HA
2019. november 8.

Hát, nem is tudom... Számomra az összes eddig próbált hialuronos szérum (Hylamide, G&G, Vichy89) ugyanolyan, szinte semmi különbséget nem érzek közöttük, és úgy tűnik, a hialuronsav nem nélkülözhetetlen a bőrömnek. Nekem termálvíz spray után volt a legkellemesebb használni, és tényleg kicsit feltölt meg puhít meg jó érzés, de valahogy semmi extra, nem hiányzik ha épp nincs.
Az is igaz, hogy nem én vagyok a célcsoport, de kíváncsi voltam, ki tudom-e vele váltani a hidratálókrémet, de sajnos nem. Ráadásul a problémás bőrömre való többi termék (plusz még a hidratáló) miatt már nem volt igazából helye a rutinomban, nem szeretem a túl sok réteget az arcomon, kényelmetlen.
Mivel a kipróbált szérumok közül ez volt a legdrágább, kicsit le kell pontoznom, de amúgy tényleg nincs semmi baj vele, csak magamnak feleslegesnek érzem.

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej
2019. november 8.

Én komolyan nem értem, hogy egy érzékeny bőrre való hipoallergén krémbe hogyan mernek parfümöt rakni, ráadásul ennyire erőset?! Ez a testápoló egy vicc. Annyi a jó benne, hogy tényleg nagyon gyorsan beszívódik és egyből lehet öltözni, de ahogy pancsi88 is írta, mintha nem is beszívódna, hanem képezne egy filmréteget. Egyáltalán semmit nem hidratál. Egyszerűen borzalmas. (Ezzel szemben a Mixa Atopiance egy csoda, azt vegyétek!)

Long 4 Lashes Fx5 Szempillanövesztő Szérum

Long 4 Lashes Fx5 Szempillanövesztő Szérum
2019. november 8.

Azért töltöttem fel ide ezt a szérumot, mert szerintem nagyon sokan ezt a fajta Long 4 Lashest használják, csak nem tudnak róla, a Notinon pl. csak ez kapható. Egy darabig én is azt hittem, hogy a bimatoprostos változatot vettem, de aztán jobban utánanéztem az összetevőknek, és őszintén szólva nagyon örülök neki, hogy ebben nincs. Tudom, sok helyen azt írják, hogy nem okoz gondot, én valahogy mégse merném használni. De ez biztos csak az én hülyeségem, vannak néha ilyen megmagyarázhatatlan paráim.
Na de a lényeg: EZ EGY CSODASZER, és IMÁDOM!!! Alapból átlagos pillákkal rendelkezem, semmi különösebb gondom nem volt velük, de gondoltam, talán lehetnének kicsit hosszabbak, sűrűbbek...és megrendeltem ezt a szérumot. Az első pár hónapban minden este használtam, aztán szinten tartás végett már csak heti 2-3x, amikor épp eszembe jutott, így egy tubus kb. fél évig kitartott. Már 1 hónap után jól látható eredményt hozott, főleg spirálozva, és azóta is rengetegszer megdicsérik a pilláimat, egyszer még egy kozmetikus is azt hitte, hogy műszempillám van. Feltűnően hosszabbak lettek, és szerintem kicsit sűrűbbek is, de lehet csak az eddigi mini pillák nőttek meg és ettől tűnik úgy. Ha sokáig (hónapokig) nem használom, akkor persze visszaáll az eredeti állapot, de utána újrakezdve megint ugyanolyan hatásos, én épp a 4. tubust fogyasztom és még mindig fantasztikusan jó.
Picit csípi a szemet, ha belemegy, ezért egyszerre csak keveset szabad belőle használni, de azt rendszeresen (esténként, lefekvés előtt), és szigorúan csak a tövekhez - nem kell, hogy az egész pilla tocsogjon a szérumban. Egyéb irritációt, viszketést, vörösséget, szemhéj elszíneződést, pilla hullást, látásproblémát nem okozott.
Nem állítom, hogy mindenkinek hatásos lesz ez a formula, és biztos a bimatoprost még ennél is sokkal szuperebb, de ha valaki hozzám hasonlóan ódzkodik tőle, akkor bátran próbálja ki ezt a fajtát, én csak ajánlani tudom!!