dzsamilla

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Uriage Termál Fényvédő Arcpermet SPF30

Uriage Termál Fényvédő Arcpermet SPF30
2020. május 16.

Jujj, hát ez nagyon nem!! A sima Uriage sprayt évek óta imádom, és úgy megörültem ennek a változatnak, mert mindig szenvedek a fényvédőkkel, az összes lefolyik rólam, csillogok, gyulladt csomók lesznek az arcomon, és gondoltam majd Ő minden gondomat megoldja. Úgy képzeltem, hogy ez egy ilyen kis könnyed átlátszó permet, amivel csak kecsesen befújom az pofim, mint egy dáma, és kész, védve is vagyok a csúnya gonosz napfénytől bárhol, bármikor. Sejtettem, hogy kb. kivitelezhetetlen egy fényvédőnél a vízszerű állag, de azért reméltem, hogy az Uriage pont most találta fel. Hát nem.. Egyrészt nagyon koncentráltan jön ki a flakonból a cucc, nem porlad úgy szét mint a sima termálvíz, másrészt fehér (nyilván..), szóval ilyen kis fehér pacákat fúj az ember arcára, amiket utána el kell dolgozni, tehát számomra így értelmét vesztette az egész termék. Büdös is. És lefolyik rólam. Elhasználtam testre, oda jó volt, de ahhoz meg drága.

Hylamide Booster Low-Molecular HA

Hylamide Booster Low-Molecular HA
2019. november 8.

Hát, nem is tudom... Számomra az összes eddig próbált hialuronos szérum (Hylamide, G&G, Vichy89) ugyanolyan, szinte semmi különbséget nem érzek közöttük, és úgy tűnik, a hialuronsav nem nélkülözhetetlen a bőrömnek. Nekem termálvíz spray után volt a legkellemesebb használni, és tényleg kicsit feltölt meg puhít meg jó érzés, de valahogy semmi extra, nem hiányzik ha épp nincs.
Az is igaz, hogy nem én vagyok a célcsoport, de kíváncsi voltam, ki tudom-e vele váltani a hidratálókrémet, de sajnos nem. Ráadásul a problémás bőrömre való többi termék (plusz még a hidratáló) miatt már nem volt igazából helye a rutinomban, nem szeretem a túl sok réteget az arcomon, kényelmetlen.
Mivel a kipróbált szérumok közül ez volt a legdrágább, kicsit le kell pontoznom, de amúgy tényleg nincs semmi baj vele, csak magamnak feleslegesnek érzem.

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej
2019. november 8.

Én komolyan nem értem, hogy egy érzékeny bőrre való hipoallergén krémbe hogyan mernek parfümöt rakni, ráadásul ennyire erőset?! Ez a testápoló egy vicc. Annyi a jó benne, hogy tényleg nagyon gyorsan beszívódik és egyből lehet öltözni, de ahogy pancsi88 is írta, mintha nem is beszívódna, hanem képezne egy filmréteget. Egyáltalán semmit nem hidratál. Egyszerűen borzalmas. (Ezzel szemben a Mixa Atopiance egy csoda, azt vegyétek!)