dzsanki

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

eyeNlip Pure Cotton Perfect Cover BB Cream

eyeNlip Pure Cotton Perfect Cover BB Cream
2018. november 21.

Elégedett vagyok vele, de sok jó bb krém van, nem lett hűha kedvenc belőle. Nem zsírosít és nem szárít, mindkét szín teljesen természetes, könnyű eloszlatni, a fedése enyhe közepes, nagyobb bőrhibák mellé biztos kell korrektor, de kisebbekhez elég önmagában. Nekem egy borsónyi elég az egész arc-nyak részre, magas fényvédelmet ad (SPF 50+/ PA+++), ez kimaradt a leírásából. Ár-érték arányban kiváló, én fele ennyiért vettem, nem volt 4 dollár konkrétan, ami vicc kategória. Illatot nem érzek rajta, hiába van parfümtartalma, viszont a 4-Methylbenzylidene Camphor tartalma nem tetszik, vannak ennél szebb incis bb-k is.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2018. november 21.

Akkor hatásos, ha a haj még csak helyenként és picit zsíros, de hajmosást helyettesíteni nem fog olyankor, amikor már mindenhol zsíros a hajtő. Arra a Batiste vagy a Balea alkalmas, ez nem. Fehér foltot valóban nem hagy, és volument is növel, de egy közepesen zsíros teljes hajkoronát már nem tud széppé varázsolni.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. november 21.

Amíg ezt nem próbáltam ki, a Baleát használtam, na most már nem. Az illata egy dolog (amúgy kellemes, nem erős), nálam az nem fő szempont, viszont az fontos, hogy a hajmosást ezzel is ki lehet tolni 2 nappal simán, viszont nem hagy durva fehér réteget a hajon, amit nehéz kiszedni. A Balea-t is ki lehet, de trükközni kell, erősen át kell dörzsölni törölközővel, legalábbis nálam az jött be, ennél ilyen nincs. Befújom a töveket, utána kézzel erősen átdörgölöm a fejem, és kifésülöm. Olyan lesz a hajam, mintha megmostan volna, és volument is ad neki.

5 ÖSSZETEVŐ