dzsenby

Regisztráció dátuma: 2019. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. április 28.

Szép a fedése, azonban hétköznapokra szerintem túl erős. Az én bőrömön sokszor és gyorsan besötétedett a termék, foltossá vált. nyilvánvalóan a bőr állapota és a hidratáltság is sokat dob vagy ront az eredményen. A száraz foltok kiütköznek. Ezeken kívül csodálatos termék, rengetegszer újravettem már, és valószínűleg fogom is. Viszont a száraz bőrömnek néha sok a matt hatása, így gyakran keverem össze a Catrice másik alapozójával , és így tökéletesen tudom alkalmazni a néha problémásabb bőrömre is.

bebe 2in1 Aqua-Gel & Maske

bebe 2in1 Aqua-Gel & Maske
2019. április 28.

A száraz és vízhiányos arcbőrömre kerestem már régóta egy közép árkategóriás arckrémet, ami használni is fog. Bevallom először kételkedtem abban, hogy milyen eredményt tudok majd vele elérni hosszabb távon. Az eredmény nagyon meglepett. Reggel és este lefekvés előtt használtam a krémet, és két nap alatt annyira feltöltötte az arcbőröm, hogy utána már elég volt csak naponta egyszer használnom. így a bőröm helyrebillent, és a pattanások, kisebb gyulladások is eltűntek, mondhatni tökéletes lett a bőröm. sminkelés előtt is gyakran használom hidratálónak, a smink nem ütközik ki rajta, tökéletesen fekszik rajta az alapozó. Csak ajánlani tudom. Az állaga könnyű, illata kellemes, könnyen és gyorsan beszívódó.

p2 Nude Blend Foundation

p2 Nude Blend Foundation
2019. április 28.

Az alapozó ennyi árért megéri, viszont fedésben és minőségben nem a legeslegjobb. A bőr problémásabb napjain én nem ajánlom, akkor egy erősebb fedésű termék használata mellet teszem le a voksom személy szerint. Kevésbé problémás bőrűeknek azonban szerintem tökéletes. Az állaga folyós, könnyen eldolgozható. Viszont olajosabb és talán kicsit vizesebb mint egy megszokott alapozó, ezért nem árt odafigyelni milyen mértékben van eldolgozva az arcon. ( személy szerint nekem több ideig kellett eldolgoznom az arcomon, de a végeredmény kárpótol ) . Alapjáraton szerintem ez egy közepes fedésű alapozó, az árért teljesen megéri. Biztosan el fogom használni, és nem bánom meg , hogy megvettem.