Dzsinka

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Kérastase Bain Divalent Balancing Shampoo

Kérastase Bain Divalent Balancing Shampoo
2016. október 30.

Semmit nem használ, teljes pénzkidobás. A fodrászom ajánlotta, hogy hű, de jó lesz nekem... Majdnem két hónapja használom, azóta sincs változás.
Egyetlen pozitívum, hogy az illata kellemes.

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat
2016. augusztus 5.

Jó pár éve használtam, bőrgyógyáaz írta fel Tenutan tablettával. A kettő együtt csodákra képes, de nem lehet a végtelenségig szedni :(
Miután abbahagytam, újra elborítottak a pattanások. Jelenleg az Akneroxid kenőcsöt használom, de csak alkalmanként. Annak más a hatóanyaga és kevésbé vagyok megelégedve vele, mert kisebb a hatása, de jobban szárít. A Zynerittel nem volt ilyen problémám, tökéletes volt a bőröm. Lehet, hogy kipróbálom magában, kár, hogy vényköteles.

Avon Nutra Effects BB Krém SPF15

Avon Nutra Effects BB Krém SPF15
2016. június 2.

Nagyon szuper krém, csak jót tudok róla mondani. Mindent tud, amit egy jó BB-től elvár az ember.

Szépen kenhető, selymes állagú, nem marad utána csíkos az arcom, az illata számomra semleges. Én a világos árnyalatot rendeltem, mert nagyon fehér a bőröm (bár most enyhén napbarnított), tökéletesen illeszkedik. Sajnos miteszerek, halvány pattanások is vannak rajtam, azokat halványítja, sokkal szebbé teszi az arcom.

Akit érdekel olcsón Miskolc környékén, sokat rendeltem, ezért van még eladó! Részletek fentebb, a "Vásárold meg" résznél.