dzsoff

Regisztráció dátuma: 2020. október 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2021. március 7.

Nagyon sokat vártam ettől a terméktől, sajnos csalódnom kellett, 2 hónap után semmi változás nem látszik. Eléggé drága termék, úgyhogy kidobni nem szeretném, el fogom használni, adok még neki esélyt, hátha több idő kell neki. Az állaga egyébként nekem bejön, könnyű felvinni a bőrre és egyáltalán nem irritálja az arcomat.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2021. március 7.

Sajnos ott követtem el a hibát, hogy ezt választottam kezdő C-vitaminnak, ettől gyengébb koncentrációval kellett volna kezdenem. Nagyon csíp, 5 perc után sem múlt el az irritló érzés, valamint eléggé szárította is a bőröm. Ráadásul hiába mostam le este dupla tisztítással alaposan (Nivea olajos lemosó+cerave hydrating cream to foam), az oxidálódott C-vitamin nagyon beleült a pórusaimba és olyan volt az arcom mintha tele lenne mitesszerrel. Egyelőre hanyagolom ezt a C-vitamin témát, legközelebb majd mindenképp egy alacsonyabb koncentrációjú terméket fogok kipróbálni és az állagon is változtatni fogok, mert ez a szemcsés-ragacsos izé nem szimpi, olyan érzés mintha egy gagyi cukros arcradírt kennék a bőrömre :/

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Szappan Mangó-Koriander

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Szappan Mangó-Koriander
2021. március 7.

A márka koriander-mangó illata nagyon tetszik, testáplót már használtam ebből a vonalból. Így tettem egy próbát és kipróbáltam ezt a szappant testre, mert újabban tusfürdő helyett a hagyomás szapanokkal próbálkozok. Az illata szuper, de nagyon szárít és pattanásokat is okozott, így sajnos csak kézmosáshoz fogom elhasználni. Kedvezményesen vettem, alapjáraton szerintem túl van árazva.