dzsudzsi

Regisztráció dátuma: 2013. június 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

the Balm Meet Matt(e) Hughes Hosszantartó Folyékony Rúzs

the Balm Meet Matt(e) Hughes Hosszantartó Folyékony Rúzs
2018. október 11.

Müller tanácsadó ajánlotta, mert száraz ajkakra kerestem tartós rúzst. Eddig kerültem a matt rúzsokat, de ez meglepôen természetes hatású, rögtön beleszerettem, mert órákig tartós szép színek, nagyon kényelmes viselet, alig érzem, nem szárít. Egyenletesen kopik, nem reped, nem csomósodik, nem kell hidratálóval kenni. Bónusz, hogy jojobával ápol és káros összetevôktôl mentes.

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2018. október 11.

Sminkes, kozmetikus és anyám ajánlotta, nekik bevált, de sajnos nekem csalódás. A száradásra hajlamos számat 10 percenként hidratàlni kell utána, hogy ne repedezzen, csomósodjon, de még úgy is egyenletlenül kopik és nagyon kényelmetlen viselet. Kibír egy-két órát, de sokszor kell kennem, hogy ne potyogjon. (Azóta találtam más márkából olyat, ami egyenletesen kopik és tart egy fázisban is.)

Solanie Liposzómás Aktív Hidratáló Nappali Krém

Solanie Liposzómás Aktív Hidratáló Nappali Krém
2017. április 11.

Édesanyám már több arckrémüket elégedetten használta kozmetikusa által, ezért nekem is rendelt kipróbálni. Reggel és este is használom, nagyon elégedett vagyok, mert a száraz arcbőröm gyorsan beszívja, tudok rá alapozni is, de nem kell külön éjszakai krém se, jól hidratál. Szeretném kipróbálni a többi száraz bőrre való krémüket is, mert azokról is jót hallottam.