dzsuzsa72

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
2015. június 6.

Nagy elvárásaim voltak, de sajnos csalódnom kellett. Egész egyszerűen visszataszítónak tartom a serum állagát, nem visz rá a lélek, hogy ezt naponta az arcomra kenjem. Próbáltam magam napokon át meggyőzni, hogy a hatása biztos jó, de olyan, mintha valami tömény olajat kennék az arcomra. Szerencsére csak deluxe mintát vettem, bár az is pénzkidobás volt.

Hélia-D Age Control Bőrfiatalító Éjszakai Krém

Hélia-D Age Control Bőrfiatalító Éjszakai Krém
2015. április 2.

2 napja vettem ezt a krémet…már régóta szemeztem a márkával, sose próbáltam még egyik terméket se tőlük. Egy éjszakai krémet szerettem volna, ami kicsit kisimítja az utóbbi időben megjelenő apró ráncaimat. Úgy látom az illatkérdés nagyon relatív, nekem nem jött be, engem taszít az illata, de szerencsére enyhe, így csak akkor érzem, amikor felkenem. Könnyen felszívódik, nem csillog felkenés után a bőröm, és ami nekem nagyon pozitív, hogy reggelre sem fénylik az arcom tőle…a legtöbb éjszakai krémtől reggelre a homlokom csillog-villog. Jó érzés felkenni, érezhetően jól hidratálja a bőröm. Ránckisimító hatásról még nem tudok beszámolni, ahhoz tovább kell tesztelnem, de összességében elégedett vagyok. A csomagolás tényleg szép, de hogy a tégely szűk nyakán hogy fogom majd kibányászni a krémet, ha már kevés lesz benne, azt nem tudom.

L'Oreal Derma Genesis Arcradírozó Krém

L'Oreal Derma Genesis Arcradírozó Krém
2014. április 8.

Én imádom! Használat után legalább 5 évvel fiatalabbnak érzem a bőröm, kisimít, ragyogóvá tesz. Persze utána kell a hidratáló. Ha megyek valahova, előtte mindig használom. Sajnálnám, ha megszűnne, mert már nagyon kevés van belőle.