eannamaria

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém
2022. március 13.

A márka 4 féle kézkrémje volt fellelhető a drogériában, mind cold krém tartalommal, amiről van fogalmam, az északi pamuttal ellentétben. Gondoltam uccu neki, régóta szemezgettem a termékcsaláddal, eljött az ō idejük, ebben rögtön a legmagasabb a cold krém tartalom, nagyon jó lesz az én kezeimnek végre!
A krém sűrűsége ellenére meglepően gyorsan felszívódik, nem zsíros, nem ragacsos, a hatása viszont sajnálatos módon erősen gyengécske, egyszerűen nem éri meg a bosszankodás és az erōlködés, hogy kinyerjük a tubusból az anyagot, márpedig az csak komolyabb fizikai munkával sikerülhet.
Az ujjaim végén télen szinte állandó szenvedést okozó berepedéseket pedig kőkeményre merevítette.
Erről ennyit...

Dolce & Gabbana Feminine EDT

Dolce & Gabbana Feminine EDT
2022. március 8.

Ez az illat még mindig egy csoda! Puha, bújós, ultranőies, szexi, de nem kihívóan, intim, de nem közönségesen. Titokzatos és törékeny, mintha tejüvegen keresztül látnánk kirajzolódni egy gyönyörű nő sziluettjét. Rajtam nem púderes, ( a heliotrop és a pézsma miatt megértem, ha valaki annak érzi), hanem fás-virágos, leginkább a liliomot és a kasmírt érzem. Az tény, hogy erőteljes, elegendő 1-2 spricc belőle egész napra. Nálam örök darab.

Comptoir sud Pacifique Matin Calin EDT

Comptoir sud Pacifique Matin Calin EDT
2022. január 26.

Egy időben nagy sláger volt, látom rég került fel róla vélemény. Nekem a Malizia Bon Bons Milk Shake-je kapcsán jutott eszembe, ( az fogyott el nemrég), mivel szerintem elég nagy a hasonlóság. A Matin Calin palackomon többek között ezért is adtam túl végül, nem igazán került sorra, a Malizia-t pedig vígan fújkálták a gyerekek. Mindkét illat a babázós-kisgyermekes korszakomban került a látóterembe. Akkor nagyon szerettem, megnyugtató, kellemes volt viselni, nem bonyolult illat, lineáris, enyhén édes forralt tej, rajtam szerencsére nem égett oda...