eannamaria

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

MAC My Heroine Parfüm

MAC My Heroine Parfüm
2020. január 11.

Ha már időm engedi , hogy pötyörésszek , akkor általában pozitív véleményeket szeretek írni , nem célom lehúzni termékeket és megbántani sem senkit csak azért , mert nekem épp kellemetlen benyomásom volt adott időpillanatban egy illattal .

Ezzel a kreációval kapcsolatban viszont az az érzésem , mint " A császár új ruhája " meséjében : most én leszek a gyermek , aki kimondja , hogy ez a parfüm egy rettenet !
Egyetlen fújás egy papírcsíkra , ami egyetlen éjszakát töltött a nappalink asztalán , több mint 3 hete , de még mindig megcsap időnként és még mindig borzalommal tölt el .

Nagyon sok parfümmel találkoztam már , ami nem igazán nyerte el a tetszésem , de el bírtam képzelni és viselni is máson.
Ez a szegény Heroine viszont konkrétan emberiség elleni bűntett , egyetlen fújással élőlénycsoportokat lehetne semlegesíteni , vagy vallatni , vagy kínozni , vagy elüldözni , vagy bármi...
Mondom ezt úgy , hogy tényleg lazán takarítok tömény ecettel , évekig pelenkáztam a gyermekeimet , vagy esetenként sikerül egy-egy hajléktalan auráját kifogni a BKV- n , na talán ez utóbbi vetekszik eme MAC parfüm undorszintjével .
Nem éreztem még soha senkin és remélem nem is fogom !!!

Lehet , hogy valakinek pont ezzel a véleménnyel csigázom fel az érdeklődését , és szívesen várok még pozitív véleményeket , remélem én tévedek hatalmasat !!!

Tom Ford Violet Blonde EDP

Tom Ford Violet Blonde EDP
2019. október 16.

Előre is elnézést kérek minden kedves TF rajongótól !
Az eddig általam próbált , ( ami azt illeti , a Mammut felhozatala nem olyan rossz) , és a legnépszerűbb TF illatok számomra elviselhetetlenek , harsányak , hivalkodóak , tolakodóak , naggggyonparfümök , az arcomba másznak , mint azok az emberek , akik belebetegszenek , ha nem rájuk figyelnek.
Minőséggel , tartóssággal , alapanyaggal nincs probléma , de a kevesebb több lenne , szerintem.

Ês akkor itt ez a gyöngyszem , a kakukktojás , a kivétel , ami erősíti a szabályt , remélem lesz is még ilyen !
Gyönyörű , puha , ultranőies , valóban érett illat , bár én nem kötném korosztályhoz .
Írisz , ibolya , a velúrjegyzet mesés , a benzoin csodásan orrbamászó , pici buja jázmin , tökéletes összhang , rajtam krémes luxusillat.
Két fújás alkot kis-közepes hatótávolságú aurát , ami nekem elég is , különlegesebb alkalmakra , amikor éppen nem szeretnék teljesen észrevétlen maradni.

Dita Von Teese Erotique

Dita Von Teese Erotique
2019. október 16.

Bevallom fogalmam sincs , ki a névadó hölgy és azt is , hogy enyhe sznobériám révén az életben nem próbálkoztam volna ezzel az illattal .
DE ! Mire jók a FB parfümcsoportok ?
Aktuális kiárusítások alkalmával hívják fel a tagok figyelmét hasonszőrű , olcsón beszerezhető celeb-illatokra ,
minek következtében a csoport egy része hiszterikusan rohamozza meg a fővárosi és vidéki drogériákat és fosztja ki a készleteket.
Egy ilyen behatás következtében jutottam én is az első 20 ml-es kiszerelésemhez cirka 3 ezer forintért , és jött a döbbenet kifújás után :
szantál - a legszebb , bőr - ami végre nem savanyú .
A rózsát nem érzem , nem is bánom ; a tömjént enyhén szólva nem nagyon kedvelem - itt csodás sejtelmes füstösséget ad az illatnak.
A fássága mesés , misztikus és megnyugtató , szinte aromaterápiás hatású .
Nekem nem az erotika jut róla eszembe , bár az intimitást érzem belőle , leginkább egy téli estén a kandalló előtt a kedvesemmel.
Rajtam sem változik , cserébe eszméletlen tartós - szóval jól betáraztam belőle.

Ja , és szerintem is hordozza a mások által említett TF , illetve Comme des Garcons szín-vonalat !