eannamaria

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

L'Occitane Réparation Intense Intenzív Helyreállító Olaj

L'Occitane Réparation Intense Intenzív Helyreállító Olaj
2023. december 31.

Lassan végére érek az 50 ml-es kiszerelésnek , és nem sajnálom, mert bár régóta használom és nagyon szeretem a márka termékeit, ez az olaj nem váltotta be a reményeimet. Huszonéve használom a Semi Di Lino hajvégápolóját - számomra tökéletes , talán az illata az egyetlen , ami lehetne visszafogottabb , de egyrészt megszoktam , másrészt néhány perc után elhalványul - mégis adok esélyt időnként egyéb készítménynek .
A L'Occitane illata felettébb zavaró , szerencsére ez sem tart néhány percnél tovább.
A pipettás csepegtetés magában rejtette azt a lehetőséget, hogy esetleg fellökhetem , így áttöltöttem pumpás adagolóba . Minimális mennyiség is segít a nedves , vékonyszálú hajam kifésülésében , tehát nagyon gazdaságos , az eredmény puha , ápolt és fényes haj , de tényleg vigyázni kell a felvitt mennyiséggel, mert hipp-hopp bezsírosodik tőle a hajam .
Dúsabb, erősebb szálú , vagy festett hajhoz jó szívvel ajánlom , szerintem nagyon kiadós, én maradok az Alfaparfnál .
Ettől függetlenül nem szeretném lepontozni , mert minőségi hajápoló , és nagyon sokáig tart , megéri beruházni rá .

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém
2023. július 13.

A márka 4 féle kézkrémje volt fellelhető a drogériában, mind cold krém tartalommal, amiről van fogalmam, az északi pamuttal ellentétben. Gondoltam uccu neki, régóta szemezgettem a termékcsaláddal, eljött az ō idejük, ebben rögtön a legmagasabb a cold krém tartalom, nagyon jó lesz az én kezeimnek végre!
A krém sűrűsége ellenére meglepően gyorsan felszívódik, nem zsíros, nem ragacsos, a hatása viszont sajnálatos módon erősen gyengécske, egyszerűen nem éri meg a bosszankodás és az erőlködés, hogy kinyerjük a tubusból az anyagot, márpedig az csak komolyabb fizikai munkával sikerülhet.
Az ujjaim végén télen szinte állandó szenvedést okozó berepedéseket pedig kőkeményre merevítette.
Erről ennyit...

Dolce & Gabbana Feminine EDT

Dolce & Gabbana Feminine EDT
2022. március 8.

Ez az illat még mindig egy csoda! Puha, bújós, ultranőies, szexi, de nem kihívóan, intim, de nem közönségesen. Titokzatos és törékeny, mintha tejüvegen keresztül látnánk kirajzolódni egy gyönyörű nő sziluettjét. Rajtam nem púderes, ( a heliotrop és a pézsma miatt megértem, ha valaki annak érzi), hanem fás-virágos, leginkább a liliomot és a kasmírt érzem. Az tény, hogy erőteljes, elegendő 1-2 spricc belőle egész napra. Nálam örök darab.

1 MÁRKA