eastherke

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Loving Tan 2 HR Express Self Tanning Mousse

Loving Tan 2 HR Express Self Tanning Mousse
2019. július 22.

Az előttem szóló Terkabarka mindent elmondott erről a termékről, teljesen egyet kell értsek vele.
Én is végigpróbáltam majdnem a teljes önbarnító kínálatot, de ez mindent visz.
Valóban megvan a jellegzetes, elviselhetetlen önbarnító szag, ám cserébe folt mentes, természetes barnaságot kapunk.
Én nagyon fehér bőrű vagyok, így a medium árnyalatot rendeltem, valamint nekem max 1 hétig marad fent a szín, vasárnapi rituálém a leszedés és újrakenés.
Amit önbarnítótól el lehet várni, azt maximálisan hozza.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2018. május 20.

Nem is értem, miért nem írtam még véleményt ide, mert annyiszor újra rendeltem már ezt a krémet és éppen tart felém egy újabb tubus a Skinsmarttól. :)
De ennyi pozitív vélemény után nincs is szüksége reklámra.
Nagyon kellemes viselni, remekül egységesíti a bőrképet és a mattító hatása is szuper, és minden szó igaz, amit a leírás ígér.
Bármilyen krém, vagy szérum főlé és bármilyen alapozó, BB krém, ásványi púder alá használtam, mindig remekül viselkedett, mindenhez passzolt.
Pár napja egy másik, Uriage Bariesun kémiai fényvédőt használtam reggel helyette, mert gondoltam, h megpróbálok keresni olcsóbb alternatívát. Bár ne tettem volna: szörnyen zsíros hatása volt, kiemelte a pórusokat, a púderalapozó teljesen beleült a ráncaimba és a pórusokba. Az egyik kollégám meg is jegyzete, hogy valami nem stimmel rajtam, miért nézek ki olyan szarul ma?! :D
Szóval ezek után habozás nélkül megrendeltem a következő tubust, mert sajnos be kell látnom, hogy számomra EZ a fényvédők csúcsa és az arcom sem igazán visel el mást.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2018. május 1.

Márciusban vettem meg utazó csomagban egy arcpermettel és egy szemkrémmel, előtte az egyik pep-start krémet használtam(kék doboz fehér tetővel), mivel ezt sajnos egyik boltban sem tudtam itthon megvenni.
Közben még a Phi Hidratáliát is használgattam, de összehasonlítva vele és a másik Cliniquel, azt kell hogy mondjam, ezt a krémet nagyon eltalálták.
Ebben az egyre melegebb időben kifejezetten kellemes a használata reggel és este is, könnyű, de mégis érezhetően hidratáló krémről van szó.
Reggel a Tindigo C-vitaminos széruma után kenem fel, este pedig cseppentek hozzá a szintén Tindigós retinol szérumból.
Nekem inkább száraz bőröm van, de szerintem zsíros bőrre is nagyon jó választás lehet.
Csak ezt a tégelyes kiszerelést felejthetnék már el a gyártók, de ez az egyetlen gyengsége ennek a krémnek, ettől függetlenül nekem nagyon bejött.