Best of Beauty 2019

eayolee

Regisztráció dátuma: 2017. október 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. október 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Pupa BB Cream + Primer

Pupa BB Cream + Primer
2019. június 21.

Imádom, tökéletes BB krém, nyáron a mindennapokban csak ez van rajtam, de úgy is remekül működik, hogy primerként használom, nagyon szépen lehet rá felvinni az alapozót, nem csomósodik, túrósodik meg az alapozó alatt, még úgy sem, hogy nem feltétlenül Pupás alapozót használok.

Ami hibát tudnék rá mondani, az talán az, hogy nyáron, a nagy kánikulában, mikor csak ez van az arcomon, akkor egy idő után felszívódik, eltűnik, de szerintem ezt úgy kb minden BB krémről el lehet mondani, ami nincs lefixálva... Normál időjárási viszonyok között azonban bírja a strapát, nem tűnik el, ott marad, és nekem nem is fényesedik át.

Nekem a Light Nude árnyalat van meg, teljesen jól passzol az arcszínemhez, de érdemes szerintem az összes típusú BB krémet kipróbálni vásárlás előtt, mert azt vettem észre, hogy van árnyalatbeli különbség, függetlenül attól, hogy mindegyik Light Nude meg Nude fantázianevet kapott :)

L'Oreal Revitalift Magic Blur Ránctalanító Nappali Arckrém

L'Oreal Revitalift Magic Blur Ránctalanító Nappali Arckrém
2019. április 29.

Anyumtól kaptam ezt a krémet, kipróbáltam, és sajnos igaz az amit a legtöbben itt írtak róla, h inkább egy primer mint hidratáló arckrém ..
Arckrémnek borzasztó, nem szívódik be, egy filmréteget képez a bőrön, nem lehet olyat csinálni hogy "még egy picit ide kenek, mert ott kimaradt" mert pereg, hullik,gyűrődzik és ilyen furcsa színű is ami lehullik ..
Primernek ettől függetlenül egész jól használható, kis mennyiség kell, vékonyan kell felvinni, bár mondjuk ügyelni kell rá, hogy egyszerre kenjük be az egész arcot, mert utólag már nem lehet újabb réteget/részt bedolgozni, és ha nem rakunk rá egyből alapozót, akkor később már nem is érdemes próbálkozni, mert hát csomósodik és pereg .. szerintem a TBS All-in-one primerhez hasonlít picit a végeredmény, bár annál ez a krém ugyan olcsóbb és nagyobb méretű is, de ugye a TBS-os primert lehet építeni, nem pereg ..
Nem hiszem, hogy magamtól megvenném újra, de egy primernek elmegy.

The Body Shop Mangós Testjoghurt

The Body Shop Mangós Testjoghurt
2018. augusztus 6.

Ajándékba kaptam, és már a felbontásakor tudtam, hogy imádni fogom, és így is lett. Olyan mangó illata van, hogy legszívesebben kiskanállal megenném :D Az állaga tökéletes, szeretem a gél állagú krémeket, könnyen beszívódik, én nem tapasztaltam, hogy ragacsos lenne és elég tartós az illata is. Néha reggelente bekenem a karom vele és nem is teszek fel parfümöt, mert pár óráig még érezni lehet az illatát.