ebria

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]
2020. július 27.

Minden igaz, amit ígér. Nagyon olajos/zsíros tud lenni az arcbőröm mostanában és ez a fényvédő nem ront a helyzeten. Olyan mintha semmit sem viselnék, nagyon könnyed. Nekem nem kell krémezni mellé, magában is tökéletes, de szárazabb bőrre lehet, hogy nem elég önmagában. Én most baromira örülök, hogy megtaláltam, szuper termék és az ára is baráti. Itthon is be lehet szerezni néhány helyen, ha valakinek azonnal kell (én a Tinamuban vettem).

Rexona Maximum Protection Sensitive Dry Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Sensitive Dry Krémdezodor
2020. július 3.

Nem találtam sehol a dove parfümmentes dezodorját, úgyhogy kínomban ezt vettem meg (mivel a parfümmentes, de nem mindenmentes dezodor valamiért hiánycikk minden márkánál...). Végülis mondhatni működik, mert izzadságszagom soha nincs, viszont van helyette tömény dezodor-pacsuli szag ami felhőként ölel körbe és minden parfümöt tönkretesz. Szárazon engem nem tartott de ezt nem is vártam tőle. Ha túl sokat kensz fel vagy nincs ideje beszívódni összekeni a ruhákat, egyébként nem.

Balea Bahamas Dream Deodorant

Balea Bahamas Dream Deodorant
2017. július 11.

Én utálom az illatosított deokat és általában parfümmenteset használok, de ezzel most kivételt teszek :) Szerintem egy az egyben naptej illata van (édes, kókuszos), nyárra tökéletes, én parfüm helyett használom igazából. Izzadásgátló hatásáról nem nagyon tudok nyilatkozni mert egy illatmentes stifttel együtt használom, de az illata tényleg tartós. Ár-érték arányban is kiváló.