Echooo

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Navitus Parfums Melon Kiss

Navitus Parfums Melon Kiss
2024. május 17.

hát hála istennek csak 5 ml-t vettem belőle. rémes. a melonból nem sok jön át, és van valami végtelenül olcsó a leszáradásában, ami viszont borzasztó kitartóan ragaszkodott a bőrömhöz és végig irritált. ebből még 5 ml sem érte meg, nemhogy több tízezer... sírtam volna, esküszöm, ha full üveget veszek. nagyon akartam egy jó kis dinnyés illatot, de ez marha nagy fail.
aztán próbáltam még navitustól valamit, az is fail volt. ezentúl tényleg azt kell gondolnom, hogy kicsit túl őszintétlen a yt-os hype sok esetben.

L'Oreal Paris Elseve Full Resist With Aminexil 1,5% Szérum

L'Oreal Paris Elseve Full Resist With Aminexil 1,5% Szérum
2024. február 22.

Hát, én 6 év alatt elvesztettem a hajam kb. harmadát/felét. Sok volt belőle, és még mindig van szerencsére elég, de megviselt. Egészségügyi okai vannak amúgy, alapvetően emésztési totálkár. Na, de ez volt az első, ami 2 hét alatt megállította, és napi szó szerint pár szálra redukálta a hajhullásomat. Mást nem használok. Sem vitaminokat, sem semmit. Úgyhogy... én ajánlom. Hogy mindenféle okú hajhullásra jó-e, kétlem. Az enyémre, ami alapvetően fehérjeemésztési gondok miatt, felszívódási gondok, vitaminhiányok miatt van, teljesen bevált. Nőni mondjuk szerintem nem nő tőle semmi nálam, mármint babahajak :D De majd megoldom azt másképp. Ha más nem, levette a pszichés terhét a hajhullásnak a vállamról, míg kikeveredem ebből a labirintusból, és már csak ezért is ezer csillag.

Lattafa Liam EDP

Lattafa Liam EDP
2024. február 18.

Relatíve jó dupeja a Gris Charnelnek, kivéve, hogy édesebb. Nincs benne az a kicsit zesty cucc, mint az eredetiben.