Echooo

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Sisley Eau Du Soir

Sisley Eau Du Soir
2021. május 5.

Oh wow. Fiatalnak érzem én még magamat ehhez 33 évesen, de ennek ellenére, mivel a lelkem olyan 300 év körül lehet (amennyire tele a tököm néha a világgal), azt hiszem, időnként jól fog esni. Egyébként szerintem remek illat, nagyon 90-es évek - már ha az abból az időszakból származó illatokból kiindulva mondhatok ilyet. Talán az évzárók hangulata jut eszembe áltsuliból, amikor felpakolva egy halom virággal (mer' mindenkinek adni kellett kb.) baktattam befelé. Van benne valami, amihez visszamennék. Már régóta. Valamiféle letűnt idő. Nem is tudom igazán. Néha azt remélem, ha elképzelek magamnak egy másik létsíkot, ahol ezt és hasonszőrű, ütős társait nem kirívó hordani, és amiben nincs ekkora káosz a világban, amekkora, illetve vannak még valami egynemű masszává szét nem izélt értékek vagy valamiféle vezérfonál, majd hirtelen így is lesz. A jegyeket külön nem tudom kiszagolni, ahhoz az én orr-agy összeköttetésem csökött. De most kicsit sírhatnékom lett. Franc se tudja, igazán miért.
Szóval jó illat, de a trenditől messze van. És ez nem kontra-listaelem.

Hermès Twilly D'hermès EDP

Hermès Twilly D'hermès EDP
2021. április 23.

szomorú vagyok. még régen szerettem volna megvenni, talán amikor elkezdték forgalmazni, de akkor épp nem került rá sor. azóta ettől függetlenül biztos voltam benne, hogy majd meg fogom venni. most egy minta került hozzám. és leszáradásig minden rendben is van. csak ugyanazt az olcsó leszáradást érzem benne, mint sok, szó szerint olcsó parfümben, és egyszerűen rosszul vagyok tőle. pedig én aztán használok olcsó parfümöket is, szóval nem az van, hogy sznob vagyok. nem tudom, mi ez a jegy, mi az, amit ennyire utálok, mert szerintem nem a szantál. de ebből vétel nem lesz. 3 csillag, mert az első fele az egésznek számomra páratlan. csak hát onnantól hanyatlás.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. március 17.

Nekem ez azt csinálja, amit a BHA-tól vártam volna. Napi 2 használattal, AHÁval párosítva, totál jól kitisztult a bőröm, pár mitesszer kinyomhatóvá vált, alapvetően szinte teljesen tiszta az arcom a nagyobb pórusokat leszámítva. Imádom. Ez előtt bűvészkednem kellett agyagos maszkkal és AHÁval és éjszakai erősebb krémezéssel, hogy hasonlóan szép bőrképem legyen.
Engem mondjuk nem mattít úgy, mint ha pl. felraknék egy agyagos maszkot és lemosnám, ez a matt nem az a matt. Ez nekem "ragacsos" mattságot csinál. De ha valaki nem magában használja, hanem smink alá, akkor nincs ezzel sem gond. Mert más termékek alatt nem érződik ez a rétegérzet. Szóval 5 csili.
Pattanásaim nincsenek, nekem a bőrzsírosodás a gond, nagyobb pórusok, és mitesszerek orron, orr mellett.