Echooo

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling
2019. december 11.

Én pont az vagyok, akinek csomó sampon, arckrém, stb. nem válik be. EZ viszont nagyon jó. Mondjuk mostanság kicsit túl sokáig hagyom fenn néha és vörössé változtatja az arcom, de ez az én hibám. :D Nekem nagyon sokat segít, csak igyekszem heti max 2-3-szor használni, mert ha a BHA-t is használom utána, 2 nap és a bőröm sztrájkba kezd, elkezd az orrom lehámlani.
Szóval 5 csili, remélem, sosem vonják ki. Nagyon szeretem.

Update: hát azóta már kipróbáltam 2-3 AHA hámlasztót, de azóta is ez a kedvencem. BHA-t már nem használok. És már rég nem változtatja vörössé sem a bőrömet.

Madonna Truth Or Dare Naked

Madonna Truth Or Dare Naked
2019. november 22.

Vicces ez az illat. Mikor megvettem kb. 1-1,5 hete, azt gondoltam, hogy na, egy előnye van, hogy megvettem, mégpedig az, hogy hiánycikk, szóval max. eladok belőle. Mert kifújtam és éreztem rögtön, hogy hű, hát ez különleges, de úgy nem tudtam hirtelen belehelyezkedni. Aha, fél napig sem tartott a helyezkedési nehézség. Hát nem adok senkinek egy millit sem :D Már most fogyott belőle vagy fél centinyi és ki vagyok készülve. Engem valamiért valami frankó alkoholos gesztenyepürére emlékeztet kicsit. Nagyon-nagyon finom, szerintem különleges is, úgyhogy ha más nem, külföldről szerzek még egy üveggel, mert ezt úgy el fogom fújkálni, mint a szél. Nincs akkora szillázsa, mint pl. a L'interdit-nek, amiatt szerintem ültek már el mellőlem trolin :DD, azt használom rendszeresen ezen kívül (és nem is tudnék marha sok illatot mondani, amik megfogtak huzamosabb időre), de teljesen jó. Imádom. Kár, hogy megszüntették. :(

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2019. szeptember 17.

Először az Ordinary AHA-ját vettem meg, hát én azt marhára utálom, mert ragacsos és semmit nem láttam, hogy csinált volna. Viszont ez! Ezt és a Pure Vitamin C szérumát használom naponta, ezt este, a szérumot reggel, és nagyon régóta nem volt már ilyen szép a bőröm. Az orromon vannak mitesszeres gondok, és úgy eleve baromi gyorsan lesz elég vastag a képemen a bőr... szóval nekem a napi 2 használat sem ártana meg szerintem, de a napi 1 tökéletes. Szóval az orrommal azt csinálja, hogy ahogy használgatom, sokkal könnyebb kinyomnom a mitesszereket, és egyre kevesebb is nő vissza. Ami fura, mert elvileg/állítólag az én bőrömnek a BHA lenne jó, de mégsem. Ez jó. Amíg lehet, csak ezt fogom venni, már nem kísérletezem több AHA hámlasztóval.