Echooo

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 21 vétel
Megnézem

Pull&Bear New York EDT

Pull&Bear New York EDT
2022. május 9.

Most találtam meg egy régi dzsekim zsebében. Márkájához képest nagyon kellemes, könnyed kis illat ez, nem olcsó, irritáló leszáradással. Szerettem. Tartós is volt, szillázsa is volt rendesen. Kár, hogy már nem lehet kapni, nyárra pont jó lenne néha.

Histoires de Parfums 7753 Mona Lisa

Histoires de Parfums 7753 Mona Lisa
2022. május 4.

Nekem nagyon tetszik ez az illat. Mintám van belőle egyelőre csak. Próbáltam ma az MFK Amyris femme-t, és tetszett, de nem győzött meg. Gondoltam, mellépróbálom ezt is, mer' nem akarom elfogadni, hogy nekem semelyik virágos illat nem teljesen szerelem.
Na, ez az.
Egyetlen félelmem, hogy felfújva és viselve nagyon sok olyan érzelem fog elönteni, aminek sírás lesz a vége. De nem pontosan tudom, miért. Talán valamiféle gyerekkori emléket idéz, mint esetemben szinte minden virágos illat.
De valószínűleg neki fogok menni.
Sajnos az illatjegyekről nem tudok elmondani semmit, elnézést...

Banana Republic Icon Collection 17 Oud Mosaic EDP

Banana Republic Icon Collection 17 Oud Mosaic EDP
2022. április 29.

Önmagában kissé hátrahőköltető eleinte, de egyébként idővel szelídül, szépül. Mintavételezés nélkül azért szerintem nem érdemes belevágni a vásárlásába :D Viszont ahogy én használom: a Mercedes Club Black edt-vel rétegezve. Az nagyon vaníliás, édes illat, és ezzel a Bananával valamiért annyira jól működik, hogy a kedvenc kombóm lett. A Hypnotic Poisonnel is ki akartam próbálni rétegezve, de nem merem, az valamiért szentségtörésnek érződne :D