eclipse

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

The Body Shop Nutriganics Smoothing Nappali Arckrém

The Body Shop Nutriganics Smoothing Nappali Arckrém
2017. szeptember 29.

Meg 21 evesen vettem egyet, es mar akkor megdobbentoen jo volt, csak aztan lebeszeltek rola, mert "hat kesobb mit fogsz hasznalni, ha mar most ranctalanitoval kened magad?". A mostani kremkeresesem kozben eszembe jutott, mennyire szerettem, ugyhogy megvettem, es tovabbra is imadom! En a szemkornyekemre is ezt hasznalom, nem irrital, es nem fogom megvenni ugyanezert az osszegert (btw 5990.-be kerul mar) a 15ml-es szemkornyekapolot. Isteni az illata, nagyon kellemes az allaga, gyorsan felszivodik, nem hagy reteget, es nem csillog az arcom tole, pedig ez elvileg egy gazdag krem, az en borom pedig kb mindentol fenylik. A finom vonalakat es rancokat nem tolti fel, de hidratalonak tokeletes.

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2017. május 31.

Elképesztő. Miután fél napja rajta volt már az arcomon, megfuttattam a full szemhéjsminkemet 30 fokban egy izzasztó kétórás résztávos edzésen - volt ott minden, arcomon folyó verejték, szemvakarás, szemeken kívül egész arc leöblítése kútnál stb... És annyi történt, hogy a szemhéjam belső felén minimálisan elkezdett begyűlni a szemhéjpúder a barázdába, eléggé meresztgetni kellett a szemem, hogy kiszúrjam. Egyszóval nagyon durva cucc, új távlatokat nyitott számomra a sminkelésben, évek óta csak spirált használtam, de ezek után kedvet kaptam a komplexebb szemsminkekhez is.
Technikai oldal: picike tégely, ecsettel lehet csak olyan picurka adagot kiszedni, amennyi kell. Saccra egy gombostűfejnyi elég mindkét szemhéjra, ujjbeggyel könnyen el lehet oszlatni. Egy éppen csak észrevehető selymes fénylést ad a szemhéjnak, abszolút neutrális alap bármilyen színhez. Ajánlott!

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++
2017. május 27.

Könnyű, folyékony textúrájú, nagyon finom illatú, halvány mentaszínű krém. Könnyű eloszlatni a bőrön, érzésre olyan, mint egy hidratálókrém, leheletnyivel olajosabb, mint amit én a kombinált bőrömre használni szoktam. Szépen és gyorsan beszívódik, nem hagy maga után semmi fehérséget, mint a fizikai fényvédők (nyilván, mivel kémiai :)), sajnos viszonylag hamar átfénylik a bőröm, de ez nem a termék hibája, nem ígér mattítást. Arctisztítás után külön hidratálókrém nélkül is abszolút megállja a helyét. Utólag vettem észre az összetevők közt az alkoholt, és mostanában amúgy is inkább a fizikai fényvédők felé keresgélek, ezek miatt 4*.

1 MÁRKA