Edaru

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Coastal Scents 10 Blush Palette

Coastal Scents 10 Blush Palette
2012. november 24.

Nagyon jó paletta. Rendkívül pigmentált, eszméletlen jó színek vannak benne (olyasmik, mint a Nars vagy a Sleek pirosítók). Bármikor újravenném és rendszeresen használom. Bármelyik eddigi arcpírpalettámat hajazza, mindenkinek ajánlom.

Coastal Scents Classic Detail Mini Natural Ecset

Coastal Scents Classic Detail Mini Natural Ecset
2012. november 24.

Nagyon jó ecset. Rendkívül jól lehet vele precízen dolgozni és valóban pontos a szálvágása, nem hullik a szőre. Simán megállja a helyét a professzionális ecsetek között. Nagyon szeretem és mivel már hónapok óta használom, többször is mostam már, így valóban kijelenthetem, hogy még semmi baja.

e.l.f. Minerals Ajakrúzs

e.l.f. Minerals Ajakrúzs
2012. június 25.

Nagyon szeretem a minerál rúzsokat, mert nem túl krémesek és fényesek, hanem porszerűen beivódnak a számra. Persze akinek cserepesedésre hajlamos a szája, annak érdemes előtte picit bebalzsamozni. De szerencsére nekem ilyen gondom nincs. Nagyon jó ez a rúzs, bár én a csavaros ceruzás kiszereléseket jobban kedvelem, de ajándékba kaptam. Tartós, gyönyörű a színe és nekem rendkívül kényelmes a viselete. Aki teheti és szereti az ilyen stílusú rúzsokat, próbálja ki, mert nagyon jó árban kaphatóak.