eddiethestray

Regisztráció dátuma: 2017. november 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2019. július 20.

Nagyon szeretem! Csak átfésülöm a szemöldököm, ad neki egy kis feltöltést és formát, de nem lesz természetellenesen megrajzolt förmedvény, mint amilyet mostanában minden második lányon látok.. Sokáig elég, újravevős! ❤

M.A.C Styler Split End Hair Trimmer

M.A.C Styler Split End Hair Trimmer
2019. július 20.

A Pandapiacról vásároltam meg az olcsóbb változatát, és egyszerűen nem tudok betelni vele! A hosszú évekig tartó hajfestés megviselte hajam, ugyan átálltam hennára egy éve, de a romok még a hagyományos hajfestéktől bőven megmaradtak... Az alsó rétegnél (ami a hajam hosszát adja) a hajvégeimmel nincs probléma, viszont a hajam felső rétege valamiért hihetetlen mértékben törik, és sajnos a hajam egészséges hosszából kellett mindig visszavágni, hogy a felső réteg is tudjon így frissülni :( Nagyon hosszú évek óta szeretnék már hosszú és dús hajat, de emiatt a procedúra miatt esélytelen volt, pláne hogy lassan növő hajjal áldott meg az ég (évente kb 10 centit ha nő a hajam és azt is folyamatosan vissza kellett vágni a felső réteg miatt...) Csak a felső rétegnél használom a kütyüt, de már az első használat után szemmel látható volt a különbség, és minél többet használom, annál csodálatosabb a végeredmény! Néha megjelenik egy-két töredezett szál, de ettől függetlenül a hajam alja is csillog villog! Körülbelül havonta megyek rá, ennyi bőven elég is neki, tökéletesen teszi a dolgát! Annyit azért hozzátennék, hogy akinek már teljesen el van halva a hajvége a szőkítéstől, dauertól stb, az azért csodát ne várjon tőle, ott már csak az olló segít!
Nagyon nagyon szeretem, egyáltalán nem bántam meg, szívből ajánlom mindenkinek!

NYX Epic Ink Liner

NYX Epic Ink Liner
2019. július 20.

Sajnos nekem egy big no-no :( Barátnőm és az itteni ajánlások alapján vettem meg, nagy reményeket fűztem hozzá... Aláírom, nagyon kényelmes használni, az ecset nagyon nagyon precíz, de maga a festék tragédia.. Körülbelül egy óra után már feltapad a szemhéjamra az egész.. Nagyjából 15 éve használok szemhéjtust, de ez az egyik legrosszabb minőségű, amivel valaha találkoztam, a harmad ennyibe kerülő Lovely kenterbe veri :( Kuka.