eddiethestray

Regisztráció dátuma: 2017. november 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Arctic Fox Semi Permanent Hair Dye

Arctic Fox Semi Permanent Hair Dye
2021. február 24.

Húú hát nem is tudom, hol kezdjem :D A bábülgámm szivárvány illata valami hihetetlenül fojtós, konkrétan a szekrényen keresztül, elzárva is ontja kifelé magából.. Ez a hajra rákenve csak fokozódik... Sunset orange és cosmic sunshine színekben vettem fele-fele arányba keverve. Vörösesbarna hajra kentem fel, hogy adjon neki egy minimálisan erősebb vörös csillogást, de még ennyit se csinált, amin nagyon meglepődtem, mert ennyi pénzért azért elvárná az ember hogy legalább egy minimálisan látszódjon az egyébként is vörösesbarna hajon... Ami viszont abszolút negatívum, hogy full hideg vízzel mosva még a harmincadik hajmosásnál is ontotta a hajam magából a színt, mintha csak akkor festettem volna be... Szóval biztos nem veszem újra, de másnak attól függetlenül még beválik :)

UPDATE;

Konkrétan semmit nem csinál... Közép vörösesbarna hajamat szerettem volna sötétlilára befesteni, konkrétan árnyalatni különbséget akartam látni, ami sötétebb, mint a sajátom.. Semmit nem csinált, ugyan úgy narancssárgán világít a hajam.. ennyi pénzért tragédia.

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2020. november 15.

Nem fűztem nagy reményeket ehhez a dezodorhoz, és vegyes érzelmeim vannak.. Számomra egy dezodor lényege, hogy a nem kívánt szagokat elfojtsa. Nos, ez a dezodor már önmagába véve egy nagy tömbnyi nem kívánt szag :D Emiatt muszáj levonnom tőle egy pontot, nincs mese.. Hihetetlenül fojtós, erős illata van, de a bőrre kenve lényegesen enyhül, de én még úgy is érzem néha, de a testszagot viszont abszolút elnyomja, szóval ez nagy pozitívum! Egyelőre úgy látom, nagyon lassan fogy, szóval az árához képest ez is pozitívum. Szerintem a szaga ellenére is újra fogom venni, viszont örülnék, ha a közeljövőben valami szagmentes verziót is piacra nyomna a Lush.

UPDATE: Sajnos nem fogom újravenni. Annyira savanyú szagom van tőle egész nap, hogy még én magam sem tudom elviselni...

Nature Box Mandula Hajbalzsam

Nature Box Mandula Hajbalzsam
2020. november 15.

Sajnos nekem nem jó :( A szilárd samponját imádom, nagyon sokáig használtam inecto balzsammal amivel szuper volt, de ez a balzsam mindent képes elrontani.. :( Száraz, kezelhetetlen lesz tőle a hajam.. Tuti nem veszem újra..