Best of Beauty 2019

edeseper

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter
2019. május 3.

Csodálatos termék, de akinek a bőre egy kicsit is hajlamos a zsírosodásra az sajnos felejtse el, mert még az én száraz bőröm is fénylik tőle, mint a diszkógömb.
Egyelőre csak magában használtam, de alig várom hogy a Double Wear-be keverve kipróbáljam, tökéletes lesz fellágyítani az erős matt fedést.
Sokan utálják higiénés okokból a szivacsos applikátorát, én kimondottan szeretek vele dolgozni.
Tartósság rendben, stílusosan a CT púderrel fixáltam :))
Jaj Charlotte DÁRLING, imádlak csak ne lennél ilyen piszok drága :)))

Estee Lauder Advanced Night Repair Intensive Recovery Ampoules

Estee Lauder Advanced Night Repair Intensive Recovery Ampoules
2019. január 2.

Hámlasztás után kenem fel a hozzá való szérumra, szeretem nagyon. A bőröm látványosan hálás érte. Anyukámat is rászoktattam, 54 évesen szintén szép eredményeket ért el az arcbőrén. Nyilván nem lett hamvas babapofija, de egyenletesebb, teltebb az összkép. Kérdés persze, hogy ez megér-e harmincakárhányezret.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2019. január 2.

Szerintem ez tipikusan az a szer, amiről nehéz véleményt írni, hiszen a hatását valószínűleg 15-20 év múlva fogom igazán látni, de így két év használat után azért már látom, hogy bőven vannak pozitívumai.
Hetente 4-5 alkalommal kenem fel este tisztítás után, másnap érezhetően kisímult, kipihent a bőr, kicsit mintha hidratálóból is kevesebbet igényelne.
Szívesen látnék egy fotót valakiről, aki 10 éven át kente csak az egyik felét az arcának, szerintem látványos lenne a különbség :)