edesmezecske

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Eye Makeup Remover Waterproof - Szemfesték Lemosó

Essence Eye Makeup Remover Waterproof - Szemfesték Lemosó
2014. október 12.

A legrosszabb szemfesték lemosó..nem szedi le a festéket, csíp, homályosan látok utána mindig..teljes pénzkidobás!

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera
2013. szeptember 13.

Sok utánaolvasás után próbáltam ki ezt a csodaszert. Már az első hajmosás után érezhetően puhább lett a hajam.Azt hozzá kell tennem,h ehhez való samponnal és hajpakolással használtam,szóval így értem el ezt az eredményt!A sampon tényleg nem a megszokott "habozós"sampon,de szerintem ez csak megszokás kérdése. Nekem nagyon sok bajom volt a hajammal,hát középig ér és eléggé hamar törik és nagyon száraz is. Most ettől várom a csodát,de azzal tisztábban vagyok,h ehhez idő kell.Mindenesetre már most látok javulást. :) Próbáljátok ki,mit veszíthettek? :)

Update: Most már azért eltelt majdnem 2hónap,h csak ezt használom,és a hajam gyönyörű,fényes,puha! Jah,és kevésbé törik! Nagyon szeretem,megér egy kis szenvedést! :)

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával
2013. szeptember 13.

Ez az egyik legrosszabb deo,amit használtam. Nekem nagy csalódás volt,azt kell hogy mondjam büdi lettem tőle. Eddig minden alterrás cucc bejött ezen kívül,ez a kukába fogja végezni!