edestyukom

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Tom Ford White Patchouli

Tom Ford White Patchouli
2016. március 14.

najóóó ezer százalék, hogy velem nem stimmel valami:D bementem a parfümériába célirányosan a tom ford polcokhoz, hogy akkor mennyire izgi még sosem szagoltam igazán visszataszító, gusztustalan parfümöt. fújtam egyet a papírcsíkra meglengettem, gyermeki zsivány arckifejezéssel megszagoltam, és ízlett. komolyan mondom szerintem ez egy finom illat. rádörzsöltem a kézfejemre, ott is tetszett. félve kezdtem megírni ezt a véleményt, nehogy itt kiutáljanak krémmániáról az ízlésficamom miatt, de úgy éreztem meg kell védeni szegényt. én szívből mondom, hogy eltudom képzelni azt a különleges, varázslatos nőt, aki ezt viseli. (igaz én eleve imádom a pacsulit, a fás, füstös illatokat)
és az üvege valami meseszép. gyönyörűen mutatna minden parfümös polcon.
jó hát nem azt mondom, hogy most erre fogok gyűjteni. sosem veszem meg az biztos, de még azért párszor bemegyek megszaglászni, hátha kiérzem belőle a furát (vizeletszag? hányás? hol?:D)

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs
2016. március 14.

pár évvel ezelőtt én is az airy fairy árnyalatot vettem meg, teljesen oda voltam érte, minden nap azt használtam, szagolgattam, nézegettem, egyszerűen elbűvölt. aztán mikor már majdnem tövig lekopott úgy éreztem vennem kell még párat, annyira jó ez a rúzs. ekkora szereztem be az undressed árnyalatot, ami máig a kedvencem, de tényleg. rengeteg rengeteg rúzsom van, több chanel, estée lauder is, amik szintén kifogástalanok, de ez a rimmel töredékébe kerül és bőőőven felveszi velük a versenyt. az illata még jobb is. az undressed a legtökéletesebb nude szín. és amit még inkább kedvelek, hogy a kedvező ára miatt nem sajnálom kenegetni:D szóval 5 csillag neki!

Swarovski Aura

Swarovski Aura
2016. február 21.

jézusom! miért van ennyire lepontozva ez a parfüm??? :D én ezt alig akarom elhinni. mármint közben bennem van az "oké, mások vagyunk stb.." de ez tényleg egy szerethető, különleges, friss illat. annyira sok oldala van, folyamatosan változik. néha puhán ölelget, néha a zuhany alól lépek ki, néha erősebb vagyok, mint bárki más, néha meg otthon ülök egy kényelmes melegítőben. ez egy ilyen illat szerintem.
a neve egyébként mindent elmond. aura. egy tiszta, csodás, különleges aura. egy jellem. egy karakter. huh.
nem lehet összehasonlítani semmivel. szuper jó, biztos milliárd évig klasszikus lesz!