Best of Beauty 2019

edibaba

Regisztráció dátuma: 2014. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Neogence Hialuronsavas Hidratáló Eszencia

Neogence Hialuronsavas Hidratáló Eszencia
2015. november 11.

Nekem is pixis mintám van. Töményen nem szeretem az arcomon az ilyen csiganyál állagú cuccokat, úgyhogy az esti krémemből pumpálok a tenyerembe, bele egy csepp esszencia, összekutyulom és úgy kenem magamra. Szerintem szuper jó, látványosan hidratálja, javítja a vízhiányos, kicsit szottyadt ábrázatomat. Az árát látva kicsit elment tőle a kedvem. :(

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. július 9.

Ez a negyedik micellásom, semmivel nem rosszabb vagy jobb, mint bármelyik másik. Teszi a dolgát, nem irritál, mást nem is várok. Ár/érték arányban a legjobb.

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém
2015. július 9.

Ez a fogkrém számomra maga a borzalom, sorolom miért. Először is rettentő rossz az íze, de ezt még elviselném. Az állaga katasztrófa, pár másodperc után szétfolyik, eltűnik a fogkefe szálai között. Nem habzik, hanem inkább folyik. Az egyik fognyakam nagyon érzékeny, mert lesúroltam róla az ínyemet, de soha nincs vele bajom, na ez a fogkrém úgy lezsibbasztja, mintha bekenném csokival vagy épp jéghideg fagyit nyomnék rá. Rettentően kiszárítja a szám, ráadásul az évek óta szunnyadó fluorallergiám is visszatért, mióta ezt használom. Nem kicsit túlárazott cucc, de nem bánnám, ha jó lenne, de ez egy rakás kaki, már bocs.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ