Edina1313

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette
2020. október 12.

Az egyik legjobb paletta, amit eddig használtam, igen, porol, de ezt ellensúlyozza a palettával elkészíthető minőségi szemsmink. Nagyon kihasználható, szolíd és füstös szemsmink is készíthető vele, a tartóssága is 5*.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. július 1.

Imádat!!! Nagyon szeretem az édes illatokat és ez az! 2. legtartósabb illatom, a Lancome la nuit tresor után.

Apivita Hidratáló Sampon

Apivita Hidratáló Sampon
2020. február 29.
(!)

Ezzel az értékeléssel még adósa vagyok a krémmániának, mivel tesztelésre kaptam a terméket, de egy-két használat után még nem akartam véleményt alkotni. A terméket így már majdnem egy hónapja használom, amít ígér azt tényleg teljesíti, megfelelő tisztító hatással bír, a fejbőrt és a hajat is szépen ápolja és dícséretes az összetevő listája is, viszont nekem sajnos a termék használata mellett 3 naponta hajat kell mosnom, más, hasonló összetevőjű termék esetén ez kitolható 4 napra. Hajmosást követően 2 napig gyönyörű a hajam, szárításkor megfelelően formázható, viszont a 3. napon nagyon bezsírosodik a hajam (hajtőnél, hajvégeknél egyaránt) és a nap végén elkerülhetetlen az újabb tisztítás, így e miatt ez nálam 4 csillagos termék.