edina810

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

L'Oreal Skin Perfection Micellás Szemfesték Lemosó Gél

L'Oreal Skin Perfection Micellás Szemfesték Lemosó Gél
2019. október 26.

Én csak szempillaspirál leszedésére használom, egyébként nem sminkelek, azt viszont gyönyörűen leszedi. Nem maszatol, kíméletes, hatékony, nem kell dörzsölgetni.

Avon Hello Kitty Candy Dream Kölni

Avon Hello Kitty Candy Dream Kölni
2019. október 26.

Nekem a katalógus illatosított lapján finomabbnak, édeskésebbnek érződött. Magamra fújva nem az igazi. Üde kis színfoltnak gondoltam beillesztem a kollekciómba, de nagyon ritkán használom, és akkor is olyan pár perc után mintha rajtam se lenne.

Yves Rocher Napozás Utáni 3 az 1-ben Hidratáló Testápoló

Yves Rocher Napozás Utáni 3 az 1-ben Hidratáló Testápoló
2019. október 26.

Az én bőrömmel szó szerint csodát tesz, ami nagy szó. Fehér, érzékeny bőröm van, ami ha leég, akkor rákvörös és hetekig elhúzódva 'gyógyul', hámlik stbstb... Emiatt persze nyáron csak fényvédő krém társaságában megyek a napra, de így is előfordul néha hogy megviccel az időjárás, és pikkpakk leégek. Anno ilyen esetekben a rendes testápolótól kezdve aloe verán át, házi tejfölös praktikákig mindent próbáltam, de a legjobb esetben is csak a fájdalom minimális enyhülését értem el. Illetve egyszer sikerült gyógyszertári krémet szereznem, amit ott helyben kevertek ki, na az használt egyedül. Eddig ez az egyetlen krém, ami olyan hatással bír, akár csak gyógyszertári. Gyorsan beszívódik, azonnal nyugtat. Leégés után 2-3 napig szoktam használni, reggel és este is, és a 3. napra már szépen bebarnul a leégett bőr, nem hámlik... az eddigi több héten át tartó fájdalmas gyógyulási folyamathoz képest ez maga a csoda. Mindenkinek csak ajánlani tudom.