Edina92

Regisztráció dátuma: 2013. július 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. július 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj
2020. január 22.

Szerintem egy szuper jó kis termék. Akik az árára panaszkodnak azokat nem értem, hiszen ha jó arra amire használni szeretnénk, akkor egy csomó más terméket kiválthatunk vele. Én pl a hajamra használom és nem veszek mellé más balzsamot meg pakolást. Amit ott megspórolok azt ebbe az egy termékbe feketetem be ami persze azt jelenti, hogy ugyan ott vagyok árban, de a sok mesterséges anyag helyett egy természetes olajat használok. És azért az nem mindegy.. Illata isteni finom, mint egy kókuszos-vajas keksz, nekem bejött. Szekrényben tartom többi pipere között, és amikor használni szeretném kicsit megengedem a flakonra a forró vizet. Csak annyit olvasztok meg belőle amennyit kb felhasználnok, nem szoktam addig hagyni, míg az egész folyékonnyá nem válik, mert annak nincs értelme és lehet többeknek így avasodik hamarabb. (Mint a hús.. amit egyszer már felolvasztottál nem lehet visszafagyasztani)
Akinek a haja zsíros maradt tőle azok nem tudom hogyan használták, de száraz hajra és fejbőrre kell masszírozni, hagyni kb 15-30 percet majd simán megmosni ahogyan szoktuk. Vizes hajra tenni csak pazarlás mert nem szívódik be. :D

The Body Shop Banános Hajbalzsam

The Body Shop Banános Hajbalzsam
2019. március 15.

Elsőre véletlenszerűen az illata miatt választottam, azóta kb 2 éve tart a barátságunk. :) Mindig újraveszem, van, hogy kicsit elkalandozok más balzsamokat is kipróbálok de aztán a csalódástól mindig visszakullogok ehhez a termékhez. Azt hiszem akinek normál haja van annak tökéletes választás. Nem nehezíti el a hajat szárítást követően, nem lesz ragacsos tőle a hajvégem és ez az egyetlen balzsam ami az én hajamat puhává és kifésülhetővé teszi, az illatáról nem is beszélve. Én nem mondanám drága terméknek, van a polcomon 6500 Ft-os balzsam is ami nem vált be és ott csücsül jó ideje elhasználatlanul.

idHAIR Niophlex Sampon

idHAIR Niophlex Sampon
2019. március 15.

Megrendeltem, mert bíztam benne, hogy tényleg minőségi ápolást nyújt majd a hajamnak, és a fodrászatba ahol jártam ott is ezt a terméket használták. Őszintén szólva akinek nem kifejezetten sprőd/száraz/sérült a haja annak szerintem nem feltétlen fog feltűnni semmiféle változás. Nekem normál hajam van, szóval nem száraz, fényes is általában de ez a sampon igazából csak zsírosított mintsem javított volna az állapotán. Kis mennyiség használata mellett is sajnos ugyan az az eredmény, egyszerűen hamar zsíros hatásúvá válik tőle a hajkoronám, emellett nem kifejezetten érzek változást a fél flakon elhasználása után sem, értem úgy mint, hogy nem lett se puhább se élettel telibb se semmilyen. Nem állítom viszont, hogy rossz termék lenne, egyszerűen az én hajamhoz nem ez a legmegfelelőbb választás.